Obočí, téma, které vás zajímá! Ano, v posledních letech se roztrhl pytel se všemi možnými úpravami obočí. A mnoho z vás si tyto úpravy dopřává, ještě aby ne. Říká se, že je obočí korunou celého obličeje, neboť dokáže velice zásadně ovlivnit celkový výraz. Je tedy potřeba dobře vybrat metodu jakou podstoupíte, zvážit tvar, barvu i celkovou výraznost obočí. Obočí sice není středobod vesmíru, ale pro nás, holky je krásný obočí důležitý!

Kam se obrátit, když vám ten nahoře, hezké obočí nenadělil, stále si ho dokreslujete nebo ani není z čeho ho vykouzlit? To bývá i jedna z nejčastějších otázek mých kamarádek. “ Teri, poraď prosím, kde mi pomůžou k hezkému obočí? Kam zajít na permanent obočí?“

 

 

Na to už v dnešní době máme takzvané Brow Artist. Tedy profesionální kosmetičky, které přesně vědí jak na perfektní obočí! Jsou školeny různými metodami k tomu, aby na každém obličeji dosáhly perfektního tvaru obočí, aby vám zahojený výsledek po aplikaci slušel a obočí bylo několik let krásné.

Dobrá Brow artist vám dokáže poradit, jak by vypadal ten nej tvar obočí pro vás. Obočí vám rozkreslí tak, aby bylo souměrné a v rovnováze s ostatními rysy vašeho obličeje. Mají na to různé pomocníky a vychytávky, ale také cit a zkušenosti. Vyslechnou vaše požadavky, jaké obočí byste si přála mít a vytvoří vám vzhled přesně pro vás.

Poslední roky se móda vrací ke přirozenějšímu vzhledu obočí. Mluvím teď o permanentním obočí pomocí tetování chloupků, microbladingu. Kdy jsou chloupky dodělány jen jemně a přirozeně. Už dávno neletí úzké a tmavé obočí ve tvaru bumerang. Díky šikovnosti Brow Artist a vyslechnutí vašeho přání  se dá vytvořit opravdu dokonalé obočí, ve kterém se budete cítit svá.

A ke komu se obrátit?

V Brně doporučuji Zuzanu Koudelovou, která má už 11 let praxi v tomto oboru a více jak 2000 spokojených klientek v oblasti úpravy řas a obočí. Nejen, že vytváří ženám krásné obočí a tím jim dodá sebedůvěru, ale má zkušenost v oboru krásy i jako školitelka jak v ČR, tak i v zahraničí. Recenze můžeš najít na jejím fb profilu www.facebook.com/3doboci.

Zuzana ráda sleduje nové trendy a neustále svoji práci posouvá dál. Vytvořila si vlastní techniku, realistickou kresbu chloupků v obočí, optický klam který připomíná věrně pěkně narostlé obočí. Je profík ve tvorbě nadčasového designu tvaru obočí, který se tvoří individuálně klientce na míru, aby se zvýraznily ty nejhezčí rysy tváře, omladil pohled a nebylo třeba se dále líčit. Klade důraz na maximálně přirozené výsledky. Na její fotky můžeš mrknou na instagramu www.instagram.com/zuzanakoudelovabrows.

Zuzčin denní chleba je aplikace realistického permanentního make-upu obočí, což je aktuálně nejpřirozenější dlouhotrvající úprava vhodná pro ženy každého věku. Zároveň si zakládá na dlouhodobých vztazích s klientkami, pracuje tak aby se o pokožku obočí pečovalo a bylo možné aplikovat obočí znovu a znovu. Zuzka si často poradí i se starým permanentem z jiných salonů, který umí předělat na přirozenější vzhled.

 

 

Chceš si vyzkoušet permanent nanečisto?

Konzultace ohledně obočí nabízí Zuzka zdarma, proto si můžeš zajít nejdříve na pokec do jejího salonu. Tam ti namodeluje, jak bude tvé obočí vypadat po aplikaci. Můžeš si tak na 1 den vyzkoušet, jak by tvé obočí vypadalo s permanentem. Rozhodnout se zda do toho jít, můžeš až později. Konzultace je nezávazná.

Zuzčin salon najdete na adrese Kristenova 18 v Brně Komíně.

Je tu možnost zakoupit dárkový poukaz online přímo na webu.

 

Zuzana Koudelova Brows/ facebook

Zuzana Koudelova Brows/ web