Šperky patří k častým dárkům, a to nejen na Vánoce. Vhodně zvolený šperk potěší každou ženu, ať už je to přítelkyně, maminka, sestra.

A proč darovat právě šperk? Pokud jde o neobyčejnou událost, tak právě šperk vyzdvihuje výjimečnost daného okamžiku. Většinou tento dar doprovází nejvzácnější okamžiky v životě, které si chceme pamatovat. Také proto je šperk vzpomínkou na tyto chvíle.

 

 

Obecně je známo, že ženy šperky milují, už záleží jen na stylu a materiálu, který vybrat, proto je dobré znát vkus obdarované.

V dnešní době už je tolik možností, kam pro šperky, že si můžeme hojně vybírat. Důležitá je kvalita, servis a také bych volila vstřícnost a pomoc při výběru. Někdy si totiž opravdu nevíme rady.

 

 

V Brně vám doporučuji Klenoty Coralium, které jsou přímo v centru Brna. Velmi tu oceňuji právě zmíněný přístup ke klientovi, kdy dokáží poradit a nabídnout z velkého množství to správné.

 

 

Je tu široký výběr zlatých, stříbrných šperků, diamantů, snubních i zásnubních prstenů, hodinek. Stejně tak i šperků a hodinek z chirurgické oceli. Mně tu padly do oka nádherné náušnice se smaragdy, které jsou originální a jemné.

 

 

Zakoupit zde můžete šperky a hodinky od světových výrobců, jako jsou Calvin Klein, Morellato, LIU JO, Swarovski a Grovana.

Samozřejmostí jsou kompletní zlatnické služby zakoupených šperků jako je servis a opravy.

 

Prodejnu Klenoty Coralium najdete na náměstí Svobody v OC Omega.

Klenoty Coralium / web