Holky, určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že na spodním prádle záleží! Ačkoliv není na první pohled viditelné, tak je důležité a to hlavně pro náš osobní pocit. Za dobu existence Lifestylebrno mi přišlo moc dotazů kam v Brně na pěkný a kvalitní spodní prádlo a taky pro ty z vás, který máte díky proporcím docela problém sehnat větší velikosti.

Řekla bych, že v této době už máme celkem hodně na výběr! V Brně máme plno obchodů, které nám nabízí krásný a kvalitní prádlo a když je někomu Brno malý, tak je spousta eshopů. Někdo tíhne k jednoduchosti, někdo zase ke krajkám a rafinovanosti. Mám ráda oboje. Každý má něco do sebe.

V posledních letech jsem propadla bodyčkám, mám jich hodně a ráda je nosím. Zimu si už bez nich nedovedu představit. Body je vlastně taková vychytávečka místo tílka, který jsme bytostně od mládí nesnášely:) Jestli ještě žádný nevlastníte, tak byste to měly napravit, ať už vyberete jen jednoduchý bavlněný, který se vám bude v zimě hodit, bude vám v něm teplo a nebo nějaký sexy krajkový. To si můžete vzít i na večírek ke kalhotám nebo k sukni a vypadá to skvěle. Moc hezký koupíte právě v Intimissimi nebo i HM má povedený za super peníze.

Kam nejraději chodím nakupovat? Tady v Brně asi do Intimissimi. S nákupem spodního prádla nemám problém, moje proporce jsou normál, ale vím, že pro holky, který se pyšní většíma vnadama je to sakra problém najít krásný spodní prádlo, který jim sedne a vydrží! Výbornej obchod je Madam podprsenka, kde si vybere každá z nás, jde o kvalitní kousky a je tu velkej výběr i pro ty z vás, který máte s velikostma občas trable. Obchod najdete na Hybešové.

Zdroj fotek: Pinterest, náhled – Petr Joura photo