Článek s tipy na svatební místa vás hodně zaujal, byl to zřejmě nejčtenější článek v poslední době. Takže to vypadá, že je svatba u mnohých z vás na spadnutí:) Dnes budu pokračovat dál, tentokrát jsem vybrala samá vinařská místa. Když už, tak je nejlepší být u zdroje, no ne?! V posledních letech, se nám v okolí vyrojila moc krásná místa a vyrůstají další a další. Zase to budou tři místa, který nejsou tak daleko od Brna. Dokonce jsem sama na dvou místech na svatbě byla a obě jsou moc povedený. Zázemí je všude výborný, na všech třech místech je i ubytování.

Vinice Hnanice

Hotel umístěný přímo mezi vinicemi s božským výhledem a krásou zahradou, která je perfektně uzpůsobená na obřady. Uprostřed zahrady je biotop s molem, kde se většinou odehrává samotný obřad. Hotel se nachází asi 8 km od Znojma a najdete tu veškerý služby. Hostina může být venku nebo uvnitř, je tu dostatek místa pro velké množství hostů. V hotelu je i moc hezký wellness.

Je to vlastně takový komplex, kde najdete hotel, vinařství a pivovar. Ideální stav, vše po ruce!:)

Vinice Hnanice/ web

 

Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice

Opět místo uprostřed vinohradů s nádhernou zahradou. Tady jsem dokonce na jedné svatbě byla. Je tu plno míst, kam se v rámci oslavy můžete jít podívat. Součástí je vinařský penzion André, kde je vinotéka, sklep, restaurace. Prostředí je dokonalý, jsou odtud hezký výhledy, no romantika, jako blázen. Co si budeme říkat, svatby venku jsou nejlepší!

Šlechtitelka/ web

 

Villa Daniela

Ve ville Daniele jsem byla osobně a musím napsat, že jde o jedinečné místo. Asi nejlíp to popíšu tak, když vám napíšu, že se tu cítíte jako doma. I když to není malý objekt, tak se tu cítíte, tak nějak moc dobře. Výborně tady vaří a skvělá je i nabídka vín. Součástí je sklep, ale mají zde i stodolu. Je jen na vás, kterou z částí si vyberete. Navíc je k dispozici i bazén. Villa Daniela se nachází v Úvalech, kousek od rakouských hranic směr Valtice.

 

Villa Daniela/ web