Plné rty, to je přání všech žen a myslím, že i pánové mají radši u žen plnější, smyslné rty. Ne nadarmo si jedna celebrita za druhou nechávají napíchávat rty, jasně nejen celebrity. Ale u nich to samozřejmě začalo. Ovšem hodně záleží na citu a estetičnu plastického chirurga, aby věděl, kolik Vám toho může pustit do rtu, abyste nevypadali jako kačer Donald. Bohužel, tak většina případů dopadá.

Dostaly se mi do rukou produkty, které by Vám měly k plným rtům dopomoci a to bez jakéhokoliv chirurgického zákroku nebo nápichu.

Jde o peeling na rty a takzvaný lipboost od firmy TOLURE.

Od této firmy jsem už testovala sérum na podporu růstu řas – HAIRPLUS, které se mi osvědčilo a opravdu fungovalo, takže jsem se rozhodla vyzkoušet i něco jiného.

Zpátky ke rtíkům.

image

Jako první věc jsem použila krásně voňavý, jemný, cukrový peeling LIPSCRUB s vůni manga. Rty se tak zbaví odumřelých buněk a krásně se prokrví. Budou hladké, vláčné a měkké. Peeling zanechá na pokožce ochranný film, a tak je perfektně připraví na aplikaci dalšího produktu, lesku na rty. Peeling je příjemný, opravdu jemňounký, nemusíte se bát, že Vám rty odře.

LIPSCRUB obsahuje jojobový olej, slunečnicový olej, včelí vosk, kakaové máslo a bambucké máslo. Všechny tyto přírodní složky se postarají o rtíky naprosto dokonale.

image

Po peelingu jsou rty připraveny na boostovou pecku a to na LIPBOOST. Je to vlastně takový vychytaný lesk na rty. Díky speciální formuli pocítí Vaše rtíky nepoznané. Už po několika aplikacích můžete sledovat, že jsou rty objemnější a výraznější. Díky pevnější struktuře a větší elasticitě budou vypadat plnější a plastičtější. Lesk rty ošetřuje a dodává jim jemný lesk. Můžete používat na rtěnku nebo samotný.

Díky složce Hilurlip lesk rty chrání před předčasným stárnutím, podporuje dlouhodobý efekt plnějších rtů a zvlhčuje pokožku rtů.

Dále obsahuje vitamin E, který je přirozeným antioxidantem a Corum 9230 se postará o chladivý a jakoby štiplavý, příjemný efekt.

Obojí jsem se naučila používat hlavně večer před spaním. Na rtech Vám tak vydrží déle když spíte. Po pár dnech používání jsem dokonce sledovala hezčí, zdravou barvu rtů.

Objednávky lze dělat přímo přes Facebook českého zastoupení značky (objednávky pište do zpráv). Na Facebooku najdete i další informace k produktu: LIPBOOST/FACEBOOK