Ještě před mým odjezdem na Bali jsem se byla svěřit do péče holek v The Brows saloně, který sídlí na nové adrese Stránského 28. Chtěla jsem mít na dovolenou hezky upravený obočí a nechala jsem si obarvit řasy a udělat lifting řas. Prostě a jednoduše, na dovolené se maluji minimálně, vlastně vůbec. Nechávám pleť i oči odpočinout.

U holek v salonu už mám jistotu, že přesně ví, jak moje obočí upravit. Chodím k nim od začátku jejich existence, známe se a vědí dokonale, co potřebuji. Informují mě o novinkách v oblasti úpravy obočí, a tak mám přehled o tom, co je na trhu k dostání k vylepšení a usnadnění úpravy obočí i doma. Je fakt, že když chodím na pravidelnou úpravu do salonu stačí doma jen chvilinka, nemám ani moc trpělivosti si s úpravou ráno před zrcadlem hrát a většinou není ani čas.

Všem vám návštěvu tohoto salonu doporučuji. Dozvíte se, jak na svoje obočí, aby vypadalo upraveně a usnadnily jste si úpravu.

Salon se nedávno přestěhovat, rozšířil prostory a zároveň své služby. Teď si tu můžete nechat nejen upravit obočí, ale dělá se tu i lifting řas, řasy si tu můžete nechat i prodloužit a horkou novinkou je depilace těla!

The Brows Salon/ facebook