Konečně jsem se dostala k napsání článku o dvou kosmetických produktech bez kterých si už nedokážu představit svoje ráno! Potrpím si na to, aby moje pleť vypadala čistě a aby čistá hlavně byla. Vzhledem k tomu, že si občas připadám jako v pubertě, protože mám smíšenou pleť se sklonem k mastné, takže pověstné téčko, je můj celoživotní problém. Ale už jsem si s ním dokázala za ty roky poradit a mám své zaručené tipy, jak s ním zatočit.

A tady je jeden z nich, třeba pomůže i vám!

Každé ráno jsem začala používat skvělé masky od Havlíkové přírodní apotéky, o které jsem vám už psala, více o této značce si můžete přečíst zde. Tyto masky jsou určeny na ranní použití. Jde o 3 minutové masky, které nanesete ihned po probuzení na neočištěnou pleť. Tyto masky vám pleť krásně v několika krocích vyčistí, vyživí, rozzáří a připraví na celodenní shon. Jestli si říkáte, hmmm a kdy to mám ráno asi stíhat? Já jsem si zvykla masku nanést před čištěním zubů, takže ranní hygienu spláchnete jednou ranou:)

O jaké masky to vlastně jde?

Bio Ranní maska čistící

image

Výborná maska pro vyčistění mastnější pleti, pokud máte rozšířené póry, tak si budete libovat.. Krásně vám je maska hned po ránu zatáhne! Úkolem Ranní masky je pleť po ránu vyčistit, hydratovat a vyživit. Vzhledem k tomu, že je po ránu pokožka unavená a málo hydratovaná, tak tohle je pro ni vzpruha, jako hrom! Díky svému složení na přírodní bázi na sebe nepatláte žádnou chemii. Postará se o vás tedy hlavně rozmarýnový olej, levandulový olej, konopný olej a olivový olej v kombinaci s ostatními přírodními složkami. Ihned po prvním použití uvidíte a ucítíte rozdíl. Zatím jsem nenašla asi lepší masku pro dokonalé vyčištění..

image image

Královská snídaně pro pleť

image

Protože pleť v mém věku  vyžaduje dostatek hydratace, tak s předchozí maskou střídám tuto masku, která vás doslova nabije hydratací! Tento typ masky se hodí pro všechny typy pleti, v podstatě bych ji doporučila úplně všem! Je to takový základ pro zdravě vypadající pleť. Masku si nanáším opět ráno, proto i ten název „Královská snídaně pro pleť“, nechám působit 3 minuty a smyju teplou vodou. Odměnou vám bude dokonale hydratovaná pleť až po 72 hodin. Maska obsahuje látku Pentavtin, která redukuje symptomy dehydratace, zvyšuje elasticitu pokožky a posiluje funkce kožní bariéry. V zimních měsících se doporučuje pro noční ošetření. Opět zcela přírodní produkt s obsahem avokádového oleje, rakytníkového extraktu, esenciálního oleje ze šalvěje muškátové, extraktu z mateří kašičky a vitamínem E.

image image

Samozřejmě můžete používat jen jednu masku. Já jsem si je takto nakombinovala, abych vyzkoušela účinky obou a kombinace mi naprosto vyhovuje. Obě masky jsou na každodenní použití, mají svěží texturu a jemnou svěží vůni.

Z Havlíkové přírodní apotéky mám vyzkoušeno několik produktů, o těch dalších vám určitě napíšu v jiném článku.

Havlíkovu přírodní apotéku najdete na ulici Kobližná 24 v OD Centrum.

Havlíkova přírodní apotéka/facebook

Havlíkova přírodní apotéka/web