Blíží se nám svátek zamilovaných svatý Valentýn. Hodně z vás ho neslaví, ba dokonce ignoruje, ale taky jsou tu ti, co ho slaví. Tento svátek nějak neprožívám. Ale vždycky aspoň nějakou maličkost pořídím, stačí signál, že jste si vzpomněli… Ale k tomu, abychom někomu pořizovali dárečky nepotřebujeme svátek, ne?  Ten můžeme koupit kdykoliv v průběhu roku, když nás to napadne. A určitě je to krásný překvápko.

Pokud byste rádi něco pořídili a nic vás nenapadá, pak vám dám pár tipů, ať jste v klidu:)

Pokud byste rádi obdarovali svoji drahou polovičku něčím originálním a kde navíc můžete trávit čas spolu, pak navrhuji koupit poukaz do Infinit Maximus. Mají různé druhy poukazů – můžete si užít společné masáže, nebo třeba koupel v růžích, v nabídce jsou různé druhy koupele pro dva. Vybírat můžete zde. No prostě romantika jako blázen!:) K Valentýnu se hodící..

image

Večeře je klasika, ale nikdy se neomrzí. Opět je to čas, který strávíte spolu a to se cení nejvíc. Mohli byste vyzkoušet novou restauraci v centru Brna La Maison du Marche, kde vám nabízí moderní mezinárodní gastronomii s lehkými doteky francouzské a asijské kuchyně. Zcela určitě na vás čeká gastro zážitek!

image image

A co takhle vyrazit na výlet? Jedno krásné a romantické místo se nachází na Pálavě a jmenuje se Cafe Fara v Klentnici.  Pokud by vám nestačila večeře na otočku, tak můžete zůstat přes noc v krásných pokojích. Doporučuji včasnou rezervaci, byť jen na večeři.. Bývá dost plno.

cafe Fara pokoj

Kytky patří k ženám a to k jakémukoliv výročí! Na to pamatujte.. Pokud chcete potěšit, stačí kytka:) Záleží už na vaší fantazii jakou kytičku vyberete. Rudá růže je klasika. Zjistěte si oblíbenou kytku vaší milé!

image

Pro pány, tu mám tip na sexy parfém pro vaše drahé! Podzimní novinkou byl rudý, provokativní parfém od Agenta Provocateura s názvem Fatale Intense. Fatale Intense je kořeněná vůně s nádechem orientálních květin. Vůně je velice sofistikovaná, provokativní, euforická a návyková. Mimořádně krásná a svůdná, stejně jako žena, která ji nosí. K dostání je v parfumerii Sephora.

image

Nebo můžete udělat romantiku přímo doma. Nakoupit svíčky a objednat si domů třeba dovážkou sushi. Svíčky máme rádi snad všichni. Já si teď oblíbila takzvané „zdravé“ svíčky PartyLite. Vydrží hodně dlouho hořet a nádherně voní. Navíc  mají v nabídce takzvanou masážní svíčku, kterou byste právě mohli využít:) Tyto svíčky zakoupíte v květinářství Carmen Flora v Kr.Poli .

1972271_10153767512487456_8497201215528705574_n

Náramky M.B. vytvořily speciální kolekci pro příležitost svátku svatého Valentýna zvanou ONA & ON. Můžete tak koupit párové náramky, které budete nosit pořád u sebe. Krásné, romantické gesto, nemyslíte?:)

image image

Doufám, že jsem vám trošku pomohla s výběrem:) Užijte si Valentýna s milovanou osobou!