Nákupy, ty nám holkám dokážou zvednou tep i náladu! Znám opravdu malý procento žen, které nákupy nemají zrovna v oblibě, zbytek má rozzářené oči sotva slyší slovo shopping!:) A já jsem si dnes pro vás připravila tipy na online shopping. Když zrovna nemáte náladu se prodírat mezi davem lidí a preferujete výběr v klidu domova, tak se určitě budou hodit!

Nákupy na internetu už dávno nejsou adrenalinovou záležitostí, ale spíše nám ušetří čas a v některých případech i peněženku. V Brnečku nám dost obchodů chybí a na internetu je k dostání v podstatě cokoliv. Takže si tak můžeme dovolit peněženku víc provětrat.

Dnes vám dám pár tipů na ověřené nákupy se značkami, které všichni známe. Ovšem v obchodech není zdaleka to, co si koupíte přímo na eshopu. Kolikrát se mi stalo, že daná věc byla v obchodě vyprodaná, nedostupná, nebo vůbec nebyla. A co si budeme vykládat, daleko příjemnější je, když vám nákup přivezou rovnou domů.

Co se týče dárků a třeba konkrétně Vánoc, tak řeším hlavně objednávkou přes eshopy. A tím vás už možná teď nahlodám, protože mít dárky nakoupené zavčas je výhra.

image

Parfumerii Sephora známe všechny, ovšem v Brně máme pouze jednu prodejnu a ne se vším sortimentem, jaký bychom si představovali. Tohle právě řeší eshop, kde máte na výběr ze všech značek, které Sephora nabízí a občas se objeví i nějaká výhodná akce.

Sephora/eshop

image

Parfumerka Douglas je v podstatě ten stejný případ jako Sephora, akorát mají trošku jiný sortiment značek. Skoro vždy na eshopu najdete akci na výhodný nákup.

Douglas/eshop

image

V Brně musíme být zatím vděční za jediný obchod Zara, kde když se objeví nějaký krásný kousek je hned fuč! Vynahradit si to můžeme ale právě na eshopu, kde se dohledáte jiných krásných věcí, které se do Brna ani nedostanou.

ZARA/eshop

image

Obchod Zara Home se k nám do Brna ještě nedostal, bohužel! Najdete v něm totiž překrásný věci pro váš domov. Bytový textil, dekorace, vybavení do koupelny, do kuchyně, pohodlné domácí oblečení a další fajn věci.

ZARA HOME/eshop

image

Mango je jeden z nejvíce oblíbených obchodů s oblečením, do Brna nám ale zdaleka nepošlou ani půlku oblečení, kterou mají v nabídce, proto je fajn, když si na eshopu vyberete nějaký svůj vysněný kousek, který u nás neseženete. Já radím mrknout na boty a kabelky, někdy se tam objeví fakt skvosty!

MANGO/eshop

image

Dostala jsem se k přírodní kosmetice a obchodu Lush, který zatím v Brně není. Velká škoda, protože věřím, že když vyjedete minimálně do Prahy, tak si tam nakoupíte zásobu. Jejich produkty jsou výborný. Hlavně čerstvě umíchané masky a krémy na obličej. Perfektní jsou také různé přírodní produkty do koupele a sprchy. Na eshopu si můžete objednat i vzorky.

LUSH/eshop

image

No a konečně naše oblíbená Havlíkovka! Ne každý má cestu do centra Brna, když mu dojdou jejich nepostradatelné vychytávky, jako je ranní maska, že holky?!:) Navíc teda ne vždy je všechno v obchůdku k mání. Už nějakou dobu čekám na novinku a to vyhlazující tělový olej, který je prý další nepostradatelnou peckou!

Havlíkova přírodní apotéka/eshop