Docela hodně vás zajímá téma cvičení, jak si zachovat krásnou postavu a zůstat fit. Vzhledem k tomu, že mi není 20, ale už ani 30 let, tak se snažím cvičit pravidelně. Sport do mého života patřil vždycky.. Takže se dá říct, že mám k němu dost kladný vztah. Vlastně bych si nedokázala představit, že bych třeba vůbec nic nedělala. V posledních letech, tak nějak víc pociťuju, že se vyloženě těším, až si dám sluchátka na uši a vyběhnu ven nebo si jdu zacvičit do posilky. Mám tam takový svůj klid, odreaguju se, popřemýšlím a utahám:) A jak se po tom cítím? Naprosto skvěle! Ten pocit je fakt k nezaplacení..

Ukážu vám, jak vypadá takový trénink ve fitku Ladies Gym, které je vyloženě jen pro holky! Takže pokud jste se pořád nerozhodly, jestli chodit cvičit, doufám, že vám v rozhodování pomůžu a uvidíte, že to vlastně nic není. Vím, že hodně z vás se tomu brání, máte strach, ale není vůbec proč. V dnešním světě je to běžná věc a věřte tomu, že když se vyřádíte v posilce nebo na nějakém cvičení, projeví se to nejen na vaší postavě, ale i psychice.

image image

V Ladies Gym jsou vám hned po příchodu do fitka k dispozici trenérky. Pokud nemáte zkušenosti s cvičením a potřebujete udělat tréninkový plán, ukázat cviky a poradit, budou se vám trenérky věnovat.

Tréninkový plán se sestavuje na základě měření na přístroji In Body 230, vašeho přání a taky na základě trenérova posouzení.
První plánek je zdarma, zaplatíte si pouze měření na přístroji In Body 230 za 150Kč.

image image image

Já mám například problémy s bolesti zad, takže veškeré cviky jsou uzpůsobeny tak, abych zádům spíš pomohla a ulevila. Důležité je, aby byly cviky provedeny správně.. A právě proto jsou vám trenérky k ruce při každé návštěvě. Pokud si nevíte rady, tak se nebojte zeptat, od toho tam jsou.

Naučila jsem se cvičit nejen na strojích, ale také s cvičebními pomůckami, které ve fitku najdete.

image imageimageimage

V Ladies Gym ovšem není pouze posilovna, ale můžete například vyzkoušet cvičení na PowerPlate, vhodný pro ty, kdo mají rádi aktivní životní styl, ale nemají dostatek času pro dlouhý trénink třikrát nebo víckrát týdně. Různé sálové aktivity, jako je H.E.A.T. program, kruhové tréninky, TRX, zumba atd. Ale také individuální tréninky, popřípadě můžete využít i výživového poradenství, kdy vám trenérky vypracují jídelníček.

Abych zmínila i celkovou příjemnou atmosféru, která vládne fitkem, tak jen řeknu to, že trenérky, vás oslovují jménem, opravdu si vás pamatují, samozřejmě po nějaké době:) Celkově interiér je velmi příjemný, koupelny čisté a voňavé. Prostě tak, jak to my ženský máme rády!:)

image

Více se dozvíte přímo na stránkách Ladies Gym Studia.

Ladies Gym najdete na ulici Palackého třída 16.

Ladies Gym studio/Facebook

Podívejte se do fotogalerie na více fotek!