Hlavní téma posledních dnů jsou beze sporu Vánoce, věřím, že se na ně všichni těšíte, protože mají úžasnou atmosféru a kouzlo. Pro ty z nás, co máme doma malý caparty, tak je to jedno z nejkrásnějších období!

K Vánocům patří i dárky, s kterými si každý rok lámeme hlavu. I já už kolikrát nevím co nakoupit, aby dotyčný měl radost. Nejsem typ člověka, který kupuje dárky bez rozmyslu, když už něco koupím, tak chci aby z toho měl někdo opravdu radost a aby mu to k něčemu bylo, minimálně měl krásný vzpomínky. Takže se někdy pěkně vytrápím:)

IMG_7446 IMG_7448 IMG_7450

Proto mám pár osvědčených míst, kam chodím dárky nakupovat. Jedním z těchto míst je Swarovski, oblíbila jsem si obchod na Svoboďáku, protože jsou tu příjemné prodavačky a vždy poradí, když se nedokážu rozhodnout!

Šperky jsou jedním z nejvhodnějších dárků, je to památka, kterou můžete mít už navždy. Navíc je můžete mít u sebe denně. Nikdy nic nezkazíte jemným šperkem, který se hodí naprosto ke všemu, ať už jde o řetízek s přívěskem na krk, jemný náramek nebo prstýnek.

IMG_7438 IMG_7441

IMG_7442 IMG_7440

Nejlepší výběr je takový, jakmile uvidíte nějaký šperk a představíte si k němu tu dotyčnou osobu, tak hned bráát!:)

Nejsou tu ovšem jen šperky, ale i plno dárkových předmětů, jako jsou Swarovski propisky, flashky, obaly na mobily, klíčenky a různé Swarovski postavičky a dekorace. Krásná je sada svíček nebo i skleničky na šampus, ty jsou vhodným dárkem i pro nevěstu a ženicha!:)

IMG_5089 IMG_5094 IMG_5103 IMG_5097 IMG_5095 IMG_7459

Nejlepší bude, když se zajdete podívat do obchodu sami, protože výběr je velikej a já jsem nafotila to, co mi padlo do oka.

Obchod najdete přímo na Svoboďáku, náměstí Svobody 13.

Swarovski Brno/ facebook