Moji milí, jakpak jste na tom s dárečkama? Už máte nakoupeno nebo ještě přemýšlíte čím komu uděláte radost? Občas je to celkem dřina vymyslet pro každýho ten nej dárek. Přece jen Vánoce jsou tu každý rok a chceme našim milovaným dávat to nejlepší a zároveň se nechceme opakovat.

Proto mám pro Vás dnes tipy na vánoční dárky z fashion store Rebelion, kde najdete nadčasové módní kousky českých i zahraničních návrhářů a k nim samozřejmě patří í originální doplňky jako jsou kabelky, boty, hodinky, šperky a další.

Co by se mohlo hodit jako dárek pro něžné pohlaví?

IMG_8655

Tak třeba originální peněženka od Medusa bags, na výběr je několik typů, na obrázku můžete vidět menší, která se dá využít i jako psaníčko. Kabelky Medusa jsou jiné, vyčnívají z davu, takový dárek určitě potěší.

IMG_8405

Nebo dřevěné hodinky od české značky Woodhood, které jsou vyrobeny ze santalového a javorového dřeva. Jsou 100% přírodní, neobsahují chemikálie a jsou zdravotně nezávadné. Hodinky jsou na ruce příjemné a jsou velmi lehoučké, vůbec necítíte, že je máte na ruce, váží jen kolem 50 gramů. Od stejné značky jsou v Rebelionu k dostání i sluneční brýle. Klidně je můžete pořídít i jako set.

IMG_8406

Pokud má Vaše drahá polovička ráda výrazné šperky, tak můžete vybírat z kolekce od návrhářky Adély Pečlové.

IMG_8407

Jako novinka se ve storu objevily luxusní ručně vyráběné české svíčky Meadows. Voňavá svíčka je vložena do originálního ručně foukaného skla, které je uměleckým dílem vyrobeným v České republice.

 

A copak pro pány?

IMG_8656

Jak už všichni víme častým a praktickým dárkem pro chlapy jsou ponožky! Ty se asi hodí vždycky, protože je jich málo, když nám je ty pračky žerou!:) Ve storu koupíte designové barevné ponožky SocksInBox, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších certifikovaných materiálů, takže nožičky budou hezky v teple a suchu a navíc budou in! Dostanete je zabaleny v hezké krabičce.

Stejně tak i pro pány jsou vhodným dárkem hodinky a brýle značky Woodhood.

A teď je tu taková perlička, co takhle koupit tenisky z konopí od značky Bohempia? Originální dárek, ne?:)  A taky praktický! Konopí je antiseptické, antibakteriální, má 4 x větší savost než bavlna, absorbuje 95% UV záření a jeho výdrže se pohybuje v desítkách let. Navíc mají tenisky ortopedickou stélku s podporou klenby a korkovou patičku, která tlumí rázy při chůzi a pomáhá k lepšímu držení těla.

IMG_8403 IMG_8409

Tohle jsou tipy na vánoční dárky, tak pokud Vám ještě něco chybí, stavte se do Rebelionu! Najdete ho na Jakubské 123.

Rebelion store/ web