Po delší době pro vás mám článek o vlasech, lépe řečeno o mé oblíbené vlasové kosmetice Davines, kterou jsem vám už několikrát v různých článcích zmínila. Už před několika lety se stala jednou z nejvíc oblíbených přírodních vlasových značek. Měla jsem možnost vyzkoušet už několik druhů šampónů a masek a musím říct, že každý druh byl fakt úplně jiný, u běžných šamponů jsem nepozorovala takové rozdíly, jako tady u této značky. Přesto, že je to kosmetika přírodní, tak jsou s ní velké výsledky a vašim vlasům jenom prospěje. Po vyzkoušení asi pěti řad jsem zakotvila u řady nazvané NOU NOU.

Teď na Vánoce si Davines připravil moc hezký balení v exkluzivní dárkové krabičce dostanete tři produkty, vždy je tu šampón a maska, plus produkt vhodný na vybraný typ vlasů, stačí si jen vybrat řadu podle typu vlasů. Myslím si, že tohle je skvělá příležitost, jak tuto vlasovou kosmetiku poprvé vyzkoušet, jestli jste s ní ještě nepřišli do kontaktu. Samozřejmě je to fajn tip na dárek.

A proč si vybrat zrovna Davines?

K vlasové kosmetice jsem celkem kritická, kvalitu poznám na první použití, musí sednout mým vlasům a vzhledem k tomu, že je mám extrémně suché, tak jim nesedne ledasco. Preferuji kosmetiku přírodní, není potřeba do sebe rvát ještě více chemie. Hlavně vidím výsledky! Takže vlasovku Davines vám můžu jen doporučit. Používám ji už nejméně pět let.

Vy si teď můžete vybrat vánoční balíček podle typu vašich vlasů. Tady je můj tip, kde Davines pořídíte. Je to eshop Pro krásu vlasů, pod článek vám dávám link. Balíčky jsou samozřejmě cenově výhodné.

Pro krásu vlasů.cz/ web/ eshop