Milé dámy, už je to zase tady, zbývá nám pár týdnů do Vánoc! Pro někoho skvělá zpráva, pro jiné stresující období, kdy nás čeká opravdu dost věcí, které musíme stihnout. Napéct, sehnat dárky, mít vše přichystané na sto procent v celkem krátkém časovém úseku. Já to tento rok s dárečkama nechávám na poslední chvíli, protože jaksi nebyl čas.. A to běžně na Vánoce nakupuji už během roku.

Nachystala jsem si pro Vás pár tipů, které byste mohly zužitkovat a podarovat s nimi své protějšky.

Já se například chystám navštívit outlet Freeport na Hatích, kde bych chtěla vyřešit více dárků najednou.

Myslím, že většina chlapů sportuje a potřebuje nějakou tu sportovní výbavičku v podobě tenisek nebo sportovního oblečení. Na Freeportu máte sportovních obchodů celkem dost. Ať už jde o Nike, Adidas, nebo obchody s cyklo a lyžařských vybavením. Naposledy mně nadchl výběr tenisek v Nike za bezkonkurenční ceny. Většinou jsou v obchodech dodatečné akce, takže tenisky vyjdou třeba na 1200,- Přidávám pár fotek..

freeportboty2 freeportboty1 freeportboty3 freeportboty4

Po cestě do Nike se můžete zastavit do obchodu klenoty Aurum, kde mají pro chlapy krásný hodinky. Mimochodem, chlapům jsem dala tento tip na dárky pro Vás taky. Najdete tam značky jako Diesel, Ferrari, Gant, Tommy Hilfiger, Emporio Armani a další.

freeport hodinky4 freeport hodinky5 freeport hodinky6

Pokud Vaší drahé polovičce zrovna dochází parfém, tak se běžte podívat do Free shopu, kde najdete velký výběr všech možných pánských i dámských parfémů a možná odnesete i něco pro sebe:)

image image image

Více podrobností o probíhajících akcích a outletu Freeport najdete na www.freeport.cz

A co takhle dopřát chlapům trošku adrenalinu? Třeba v podobě tandemového seskoku. Sama jsem ho teda nikdy nezkoušela, ale byla jsem přítomna několik seskoků mých přátel. Musím říct, že zážitek z jejich seskoku jsem měla i já. Pro ty, co potřebují zkoušet, co všechno snesou je to ideální dárek. A viděla bych to tak, že na oplátku se za rok můžete těšit z poukazu na tandem Vy:)

volny-pad-u-tandemoveho-seskoku-103 tandemove-seskoky-let-na-padaku-106

Doporučuji JUMP TANDEM se seskokem v Prostějově.

V poslední době slyším a vidím, kolik chlapů rádo vaří. Tak pokud doma takového máte, mohly byste mu pořídit poukaz na zážitkový kurz vaření v Divoké vařečce. Můžete koupit poukaz buďto na konkrétní kurz, který vyberete sama nebo univerzální dárkový poukaz a Vaše drahá polovička si tak vybere podle sebe. V nabídce je široká škála kurzů, vybírat můžete z následujících: Sushi, Vietnamská kuchyně, Steaky, Ryby a dary moře, Italské menu, Francouská kuchyně a plno dalších.

1520614_10152212686083949_1715125850_n

Více informací najdete na Divoká vařečka.

A ještě mě napadl jeden super tip a tím je předplatné časopisu. Každý si sem tam rád něco přečte, ať už máte doma chlapa, který prožívá auta, hodinky, fitness nebo cokoliv jinýho, tímto chybu neuděláte. V nabídce je toho opravdu mraky. A co si budeme říkat, takovým časopisem, jako je MAXIM asi těžko nějakej chlap pohrdne:) Objednávat můžete zde.

20715 21425 25454 22676

Doufám, že Vás moje tipy budou inspirovat k výběru dárků a potěšíte s nimi Vaše partnery!