Minulý týden jsem vyzkoušela degustaci prosecca v oblíbeném brněnském vinném bárečku justWINE! Musím uznat, že to byl super večer, kde jsem se dozvěděla několik zajímavých informací ohledně bublinek a zároveň to byla zábava. Ochutnávalo se devět vzorků, takže on ten svět byl hned nějak hezčí!:)

Tyto degustace vám moc doporučuji! Ať už půjdete na degustaci vína nebo bublin, nudit se nebudete a báreček je vždy plnej!

A protože jsou bary justWINE v Brně oblíbený, tak se majitelé rozhodli, že otevřou třetí a zároveň největší vinný bar! Najdete ho na Kotlářské ulici a otevřeno je tady už od 11h. Bar funguje zároveň i jako wine shop, vy si vínečko můžete rovnou hned i odnést, ceny jsou tu v tomto případě sníženy o 20%.

I když jde o vinný bar, dát si tu můžete i výbornou kávu, dezerty, a pokud vás přepadne hlad, tak vám tu rádi udělají i pannini a k vínu nachystají chuťovky, jako olivy, sýry, paštiku a další. Mám vyzkoušené a všechno je tady dobrý, s ničím neuděláte chybu! Na Kotlářské je hodně míst, takže si tu dokážu představit klidně nějakou oslavu.

Pořádat se tu budou právě i zmíněné degustace. Až to vypukne, budu vás informovat!

Nový justWINE bar najdete na Kotlářské 26.

justWINE/ web/ eshop