Mám radost, že máme v Brně nový obchůdek s krásnou italskou módou! Nedávno jsem pronesla, že je to tady v poslední době s oblečením bída, je tu jen pár míst, kde se dá vybrat, tak mě asi vyslyšeli a hned poté se otevřel butik Amande.

IMG_5502 IMG_5495 IMG_5499IMG_5497

Přesně ten styl, který se v Amande prodává je podle mého gusta, tak uvidíme, jestli se zalíbí i vám. Řekla bych, že tu můžete nakoupit hodně nadčasových kousků, které se vám budou hodit. Najdete tady elegantní oblečení, ale i kombinace sportovní elegance, která se mi moc líbí. Dá se totiž nosit skoro pořád a na každou příležitost, do práce, do školy, na párty i na výlety. Většinou jde o moc pohodlné oblečení v kterém se zkrátka cítíte sví.

V nabídce najdete krásné kabáty, bombery, které momentálně ovládly svět, vesty, šaty, kalhoty, rifle, sukně, kabelky, prostě všechno to, co my ženský tak moc potřebujeme!:)

IMG_5496 IMG_5498 IMG_5503 IMG_5506

Z jakých značek můžete vybírat?

Roberta Biagi  se řadí mezi novější italské značky. Vyniká minimalismem a smyslem pro detail…

Sexy Woman je určena pro sebevědomé ženy .Pochazí z italského módního koncernu Enstein Progetti & Prodotti

Any Case byla založena v Itálii v roce 2011. Značka se vyznačuje mladistvým vzhledem a je určena pro moderní ženy, které se nebojí experimentovat…

absolut Joy je značka pánského oblečení je jednou ze značek Enstein Progetti & Prodotti. Značka je určena pro dynamického a sebevědomého muže…

IMG_5507 IMG_5511 IMG_5508 IMG_5501

Svůj koutek tu mají i pánové, kteří mají rádi volnočasovou módu.

Jestli se vám tento styl oblečení líbí, tak se do Amande určitě zastavte. Pokud budete potřebovat zkompletovat celý outfit na nějakou příležitost nebo si jen budete chtít udělat radost, rády vám tu poradí. Jsou tu velmi ochotné a příjemné prodavačky.

Butik Amande najdete na ulici Minská 55.

Amande/ facebook