Podzim, ideální čas na to, nechat se rozmazlovat a relaxovat. Díky absenci sluníčka nemáme už tolik energie jako v létě, teda aspoň já to tak cítím. A tak je občas příjemný zajít se ohřát do sauny, nebo do vířivky, jen tak koukat do stropu v relaxační místnosti a poslouchat praskající krb.

Před pár dny jsem zajela kousek za Brno, do Hustopeč do Wine wellness hotel Amande, vyzkoušet vinné wellness! Protože jsem holka z Moravy a vínečko mám víc než ráda, tak mě samozřejmě zajímalo, jak takové vinné wellness vypadá. A o tom vám dnes napíšu.

Moc se mi líbilo, že je wellness menší, žádný kolos a užijete si tu soukromí. Jsou tady čtyři sauny, vířivka, Kneippova vinařská stezka a odpočívárna. Objednat se můžete na masáže, koupele  a různé tělové procedury, a právě tyto relaxační služby jsou prováděny přímo tam vyrobenou přírodní kosmetikou z vinné révy bez parabenů a silikonů.

 

Když už jsem tu byla, chtěla jsem vyzkoušet nějakou proceduru a vybrala jsem si tělové ošetření zvané Královské hýčkání. Šlo o celotělový peeling z hroznových jader a zábal s vinným olejem a včelím voskem. Nejen, že jsem si odpočinula, ale pokožka byla po vinném hýčkání hezky jemná a vyhlazená.

Můžete si tady pronajmout privátní spa pro dva, kde je sauna a vana, užít si tak společnou koupel v lázni s matolinovým olejem. A když už jsme ve vinném wellness, tak nesmí chybět kvalitní víno! Je to oblíbený dárek pro páry.

Doporučuji pro příjemně strávený čas ať už s partnerem nebo kámoškou. Teď nově se v hotelu otevírá Wine club, který je moc krásný, vybírat můžete ze 120 druhů vína a dokonce se tu i výborně vaří, ale o tom zase někdy příště!

Wine wellness hotel Amande/ web

Wine wellness hotel Amande/ facebook