Ráda bych vám představila další originální místo, které stojí za návštěvu. Čím, že je originální?

justWINE je wine bar & shop, kde najdete opravdu širokou nabídku vína. Naprostou peckou je nabídka prosecca, který my holky máme tak rády! Vybrat se tu dá z více jak 50 druhů tohoto božského nápoje. Bar slouží i jako shop, takže když vám bude nějaký vínečko nebo právě bublinky chutnat, můžete si je odnést rovnou domů. V příštím týdnu se čeká i spuštění eshopu. Takže víno až do domu! To si můžete objednat už i teď na damejidlo.cz.

Bar není nijak veliký, a to se mi na něm líbí. Dají se tu pořádat pohodový akce, například rozlučky se svobodou, narozeniny, a tak dále. Budete tu mít svoje soukromí a bude o vás královsky postaráno. Chystají tu moc dobrý tapas a různý dobroty, který se hodí právě k vínu.

Pravidelně se tu pořádají řízené degustace vín. Pro zájemce jsou možné i soukromé degustace přímo na baru nebo kdekoliv jinde. Jooo, tady vínu prostě rozumí. Právě jsou k dostání poukazi na degustaci „průřezu bublin“, které budou krásným zahájením bublinkové sezony. Degustace bude 15. května.

Bar nejdete na Dvořákové ulici, hned vedle Baru, který neexistuje, takže ideální startovací bod na víkendové večírky.

Druhý bar stejného názvu je i na Zahradníkové.

Nejradši mám sladší víno, což je tady v Brně v barech celkem problém. Většinou všude nabízí rozlívané suché víno. Tady mě moc potěšili, protože mi nabídli k ochutnání hned několik sladších vín. Na tohle místo se budu vracet! A vám ho doporučuji navštívit.

JustWine/ facebook

JustWine/ web/ eshop