Holky, po dlouhé době jsem narazila na parfém, který mě nadchnul! A protože se nám blíží Vánoce a parfém je vždy vhodný dárek, teda pokud zrovna nedostanete ten, který vám nevoní, tak vám o něm napíšu víc a třeba pro vás bude inspirací!

Možná jste o této značce ještě nikdy neslyšely, tak tady je pár perliček.

IMG_7026

 

Coach je originální americký módní dům zaměřený na luxusní kožené doplňky byl založen v roce 1941 v srdci Manhattanu. Ze skromné malé rodinné dílny v New Yorku Coach vyrostl do ikonické globální lifestylové značky s konceptem nabízejícím bezchybnou kvalitu, řemeslné zpracování a design.

Coach je tradiční výrobce luxusních kabelek, koženého zboží a módních doplňků. Jeho butiky najdete po celém světě. Trvalým symbolem řemeslné zručnosti je logo s dvojspřežím a kočárem. Parfémy prezentují mistrovskou kvalitu této značky.

 

IMG_7022

Coach Eau de Parfum se nechává inspirovat vůní moderního luxusu pramenícího z cool městské atmosféry New Yorku. Stejně jako kreace z kůže této značky, jedná se o vrcholný nadčasový doplněk.

Vytvořena parfuméry Anne Flipo a Juliette Karagueuzoglou, je to květinově ovocná vůně inspirovaná spontánní energií a elegantním stylem města New York.

Vůně plná kontrastů, Coach Eau de Parfum se otevírá do ostře jiskrné maliny, která dává průchod krémové turecké růži předtím než se promění do základu smyslného sametového pižma. To je essence Coach ženy.

Flakon vůně je ženský a smyslný. Je vyroben z těžkého skla a zdobí jej charakteristické logo značky Coach. Víčko má tvar zlatého otočného zámku, který imituje typické zapínání nejznámějších kabelek značky. Luxusní vzhled podtrhuje typická visačka z ebenové kůže s logem z pozlaceného kovu.

Parfém koupíte ve všech parfumeriích nebo na eshopu Sensualite.