Jaro, to je nádherný období, pro mě vždy plné síly a nové energie. Stačí vyjít ven a cítíte tu nádhernou vůni jara, tu čerstvost a svěžest, samozřejmě pokud nemáte vedle třeba kravičky, že jo:)  Ale vy přesně víte, co já myslím! Má to něco do sebe, stromy se začínají zelenat, kytky kvést, prostě začíná nový život!:)

A jelikož vám v této rubrice představuji novinkové parfémy, tak přesně takovou svěží a čerstvou vůní se nechal inspirovat velký Karl Lagerfeld s jeho novinkou Ocean View! Opět ji vytvořil v obou verzích, jak pro dámy, tak pro pány. Ale holky, to je prostě pecka! Kdo máte rádi svěží vůně stylu Aqua Di Gio/a od Armaniho nebo Cool Water od Davidoff, tak rozhodně vyzkoušejte! Parfém vhodný přesně na období jaro, léto! Dá vám naprostý pocit svěžesti a čistoty! Navíc můžete s drahou polovičkou vonět podobně. Dámská verze je jemnější.

image

Jaké je složení vůně Ocean View pro ni?

Hlava: liči, broskev, ananas

Srdce: jasmín, růže, magnólie

Tělo: vanilka,santalové dřevo, pižmo

Ocean View pro ni přináší osvěžující letní tóny, které vás přenesou do rajských destinací. Liči a ananas přidávají jiskru sametové broskvi. Splynutí oznamuje světlost srdce jasmínu, růže a magnolie, kterou skoro cítíte na dotek. Kompozici zakončuje pohlazení vanilky, pižma a santalového dřeva. Zářivě ženská, tak působí tento nový eau de parfum v lehkém, ale zároveň i smyslném závoji.

 

image

Složení vůně Ocean View pro něj.

Hlava: mandarinka, bergamot, fialka

Srdce: máta, jablko, borůvka

Tělo: kašmírové dřevo, vetiver, ambra

Pro pánskou verzi byla zvolena kompozice dřeva a bylin. Kontrast bergamotu a lístků fialky je podtržen novou energií zelené máty, jablek a výrazných borůvek. Následně je pokožka zahalena do vetiveru a kašmírového dřeva.

Parfémy jsou k dostání v Marionnaud, Douglas a FAnn

Také ho můžete zakoupit na eshopu Sensualite.