Po delší době se hlásím s dalšíma vychytávkama, který mě v životě doprovází. Těma našima holčičíma vychytávkama. Prozradím vám, které produkty jsem v poslední době ocenila a mile ráda vám je doporučím, protože jsem je vyzkoušela sama na sobě a fungují. Když se budete chtít podělit i vy s vychytávkami, které používáte, budu moc ráda. Přeci jen, každý jsme originál a sedí nám jiný věci.

IMG_6214

Masky Mitomo

V parfumerii Douglas jsem narazila na výborný japonský masky na obličej od značky Mitomo. V nabídce je velký výběr druhů, najdete tu klasické hydratační, liftingové masky, ale i trošku něco jiného než nabízí ostatní značky. Já si vzala na doporučení tři a můžu vám je jen doporučit, jedny z nejúčinnějších masek, které jsem kdy měla a to protože je v masce obsažen silný koncentrát učinných látek. Jde o textilní masky, které si dáte na obličej po dobu 20-30 minut. Tak třeba dnes jsem zkoušela masku se šnečím extraktem a epidermálním růstovým faktorem, která patří mezi nejlepší! Naprostá paráda, určitě je vyzkoušejte!

Koupíte v parfumeriích Douglas.

 

IMG_6213

Bambucké máslo v deo sticku od Aromatica.cz

Každý, kdo jednou vyzkoušel produkty z bambuckého másla, tak mi dá určitě za pravdu, že jsou jedinečný a pro naši pokožku jedny z nejlepších. Mám pro vás tip na bambucké másla v deo tyčince od české značky Aromatica.cz. Používám je už celkem dlouho, mám pořádnou zásobu, mají totiž super praktický balení, který můžete vzít sebou kamkoliv.

Koupíte na eshopu Aromatica.cz

 

IMG_6211

RefectoCil

Je přípravek na výživu řas, ale i obočí. Tento tip jsem dostala od slečny, která mi dělá lifting řas, tak jsem si řekla, že ho vyzkouším, protože cenově vycházel hodně přijatelně. Používám ho tak měsíc a můžu vám říct, že řasy pořádně zesílily a získaly tmavší barvu, no a hlavně povyrostly! Nejde o žádné sérum, jen o čirý gelík, který si večer a ráno nanesete na řasy. Aplikace je jednoduchá, je to v podstatě gelová řasenka. Doporučuji všem, kdo opustily od umělých řas a snaží si vypěstovat svoje přirozené mrkačky a prostě všem těm, kteří chtějí mít svoje přirozené řasy dlouhé a vyživené.

Koupíte v salonu Samaniel Visage na Jiráskové 17.

Samaniel Visage/ facebook

 

IMG_6260

Echinacea

No a protože tu máme podzim, někdy hodně krutý, větrný a chladný, tak jsem se začala preventivně udržovat dál od nemocí. K tomu si dopomáhám kapkami Echinacey, opět od české značky Aromatica.cz. Zdraví nepodceňujte, máme jen jedno! A dávám ji i klukům, mají ji i pro děti, zatím musím zaťukat, že se všichni držíme!:)

Koupíte v lékárně nebo na eshopu Aromatica.cz

Krásný podzim i vám a ať ho ve zdraví zvládnete!