Jsem tu opět s kosmetickýma vychytávkama, který jsem v poslední době vyzkoušela a ráda Vám je doporučím, protože fungují! Najít v dnešní době kvalitní produkty, abyste za ně nedaly majlant a viděly jste a cítily výsledky, to je k nezaplacení, protože na trhu je jich strašně moc. Zase převládají produkty na přírodní bázi, tak nějak si ke mě hledají cestu, nebo já k nim?:)

 

IMG_7944 IMG_7943

Životabudič na konečky vlasů z Havlíkova Apotéka

Objevila jsem další výbornej produkt, který nejen vyživí Vaše vlasy. Zkouším ho už nějaký ten pátek a nemám výtku, doporučila bych ho asi úplně všem. Jde o mix olejů a nazývá se Životabudič na konečky vlasů pro dámy a na vousy pro pány. Rakytníkový, arganový, makadamiový, avokádový a kokosový olej účinně napomáhají regenerovat poškozené a polámané vlasy okamžitě po prvním použití. Konečky vlasů se zjemní a dostanou krásný lesk. Dávám si ho po kapkách i několikrát denně, ale mám opravdu hodně vysušené vlasy. Vy zkoušejte pomalu!:)

Koupíte v Havlíkové Apotéce na Kobližné nebo na eshopu.

 

IMG_5650

Soaphoria Královské sérum

Už asi dva měsíce používám výborné olejové sérum od slovenské značky Soaphoria. Už jsem Vám o ní psala, tato kosmetika mě doslova nadchla, protože jakýkoliv produkt jsem od nich vyzkoušela, tak byl peckovej, mé pleti dělal moc dobře. I když mám pleť smíšenou, to znamená že téčko se mi leskne, tak jsem vyzkoušela jejich olejové sérum určené právě pro smíšenou pleť a světe div se, i když je to mastný jako hrom, dělá to krásnou pleť! Bez jakýchkoliv pupínků, ucpaných pórů, nic takovýho nepociťuji. Ráno se probudím a pleť je krásně vyživená a hydratovaná, vidím to na první pohled. Vždy jsem si říkala, že olej na mou pleť nepatří, ale to jsem se velice mýlila!

V Brně si můžete některé produkty zakoupit v salon The Brows salon Brno.

 

IMG_7059

Talika – BIO Enzymes Hydrating Mask

Úžasná maska na obličej, budu ji říkat nakopávačka, protože výsledek opravdu stojí za to. Jde o hydratační jednorázovou masku, která obsahuje bio enzymy. Maska je doslova nacucaná těmi nejlepšími aktivními složkami pro naše tvářičky. Dávám si ji na 30 minut na obličej, a pak ji ještě šupnu na dekolt. Pleť je jako nová, krásně rozjasněná, zklidní se veškerá zarudnutí a celkově čistá, jako kdybyste právě prodělaly hodinové kosmetické ošetření. Je dobré mít ji doma vždy po ruce, když budete potřebovat vypadat svěže. Nepatří mezi nejlevnější, ale investice se vyplatí, to už si ověříte samy.

 

IMG_7060

Talika – Eye Therapy Patch

Perfektní produkt pro unavené a namáhané oči! Pokud jste protančili noc nebo my mamky noc skoro probděly, tak je tohle pomocník k nezaplacení. Stačí si přiložit náplasti pod oči na dobu 30 minut a uvidíte tu změnu. Tyto jedinečné náplasti s obsahem rostlinných olejů a Ceramidu 3 jsou radikálním řešením v boji proti otokům, kruhům pod očima a vráskám. Náplasti jsou na tři použití, takže si je pečlivě schovejte, nebudete litovat!

Produkty od značky Talika koupíte v parfumerii Douglas.

Jaké jsou Vaše vychytávky? Pochlubte se!