Většinou vám píšu o věcech a službách, které jsou dostupné v Brně, ale občas jsou zajímavosti o kterých stojí za to napsat i jinde, dnes tomu tak bude a napíšu vám o překrásným showroomu plným interiérových doplňků ve Zlíně. Není to zase tak daleko. Navíc za příjemnýma věcma se jezdí rádo a samo.

Věřím, že nás je tu hodně, které baví si svůj domov zútulňovat různýma doplňkama, nemusí se to přehánět, stačí jich pár a hned se doma budete cítit líp.

Marek Obadal je interiérový designer, který má za sebou už mnoho realizací a více jak dvacetileté zkušenosti. Je to znát, jeho cit pro estetično a výběr je vždy famózní! Co pozoruji, tak realizace jsou nadčasové a budou vypadat dokonale hodně dlouho. Sází na různé kombinace dřeva, kamene a kovu, tohle se totiž nikdy neomrzí.

Showroom ve Zlíně si otevřeli v roce 2015 a doufám, že budeme mít brzy štěstí je vidět i v Brně! Snad naše přání vyslyší!:) Chceme Vás totiž v Brně!

V showroomu si můžete zakoupit různé doplňky jako jsou lampy, zrcadla, vázy, designové židle, koberce a další. Mají tu i vyčleněnou řadu přímo do koupelen, je to radost vybírat, protože jsem neviděla věc, která by se mi nelíbila, takže finální rozhodnutí je celkem fuška, brala bych totiž všechno!:)

Mám doma pár nádherných věcí a musím říct, že jde o masivní kousky, na pohled i na omak poznáte kvalitu. Jsou to věci, které něco vydrží!

Určitě se podívejte na inspiraci fotek, které Marek dává na svůj facebookový profil a udělejte si cestu do showroomu až bude příležitost!

Showroom najdete na ulici Filmová 304 a je otevřeno ve středu a ve čtvrtek od 10 – 17h.

Marek Obadal/ facebook

Marek Obadal/ web