Víte o tom, že v brněnském obchodě Nebbia se můžete stále vybavit stylovými kousky? Tedy ne přímo na obchodě, ale online?

Nevím, jak jste na tom vy, ale i když jsou zavřené fitka a různé sportovní aktivity, nepřestávám sportovat. Je to jedna z věcí, která mě udržuje fit a v dobré náladě. A to je teď velmi potřeba.

 

 

Kolekce Nebbia není určena pouze ke cvičení, ale pohodlné kousky se dají využít i volnočasově. Díky kvalitním materiálům a perfektně padnoucím střihům se budete cítit ve své kůži! Nad střihy bych se pozastavila, protože dokáží moc hezky tvarovat postavu. Jsou propracované přesně na těch místech, kde to my holky potřebujeme! Stáhnou, kde je potřeba, podrží, co je potřeba!:)

 

 

Jejich legíny s vysokým pasem jsou jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších kousků. Můžete v nich vyrazit jak na výlet do přírody, tak do fitka nebo na nákup. Nejlepší je to, že se v nich budete cítit fajn v každé situaci. Tak to vnímám já. A ten rozdíl ve střihu a materiálu oproti jiným značkám je opravdu znát, stačí vyzkoušet a přesvědčíte se samy.

 

 

Materiály jsou pevné a to i po náročném a dlouhodobém používání. Na kvalitu je tu kladen ten nejvyšší důraz, bez toho by to totiž nebylo ono.

 

 

Nafotili jsme vám tu pár outfitů a příjemných kousků, které vám zpříjemní vaše dny. Vybírat můžete ze spousty krásných setů, ale objevila jsem tu i nádherné spodní prádlo a plavky. Podívejte se na instagram nebo facebook Nebbia Brno, kde najdete aktuální kolekci.

 

 

A aby bylo se na co dívat, tak jsme nafotili i pánskou kolekci! Protože vaše drahé polovičky se při sportu nebo na výletě taky chtějí cítit fajn. Vánoce se blíží, tak třeba vám přijde vhod takový tip zrovna na vánoční dárek. A vy si můžete Ježíškovi napsat třeba o ty bezkonkurenční legíny!

 

 

A aby to nakupování bylo o něco příjemnější, tak jsem vám u Nebbia Brno domluvila 5% slevu na celý nákup! Tu můžete uplatnit při zadání hesla LIFESTYLEBRNO. Stačí napsat do zpráv na facebooku nebo na instagramu přímo na profilu Nebbia Brno. Zboží si pak můžete vyzvednout přímo na prodejně nebo vám bude zasláno kurýrem, záleží, který způsob preferujete. Pokud vám nebude cokoliv sedět, dá se zboží do 14 dní vrátit.

 

 

Přidávám odkaz na oba profily, jak na facebooku, tak na instagramu.

Nebbia Brno/ facebook

Nebbia Brno/ instagram