Ahoj krásky, dnes se vám svěřím, jak na mě působila kůra na vlasy Olaplex, kterou jsem absolvovala v salónu Iconic.

Moje vlasy jsou hodně suché a díky tomu, že jsem se rozhodla vlasy zesvětlit, tak i hodně křehké. A protože jsem se dozvěděla, že už nějakou dobu je na scéně ošetření produktem Olaplex, který má vlasům navrátit původní pevnost, lesk a vitalitu, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Vždy jsem totiž byla zvyklá mít pevné a zdravé vlasy.

Olaplex

A jak vlastně takové ošetření vypadá?

Skládá se ze dvou částí. V té první vám na vlasy aplikují roztok N1 Olaplex, což je nejdůležitější částí celé kůry. Tento roztok se aplikuje na mokré nebo suché vlasy. Tato procedura probíhá v mycím boxu, kde jde o to, aby vaše vlasy byli po celou dobu asi tak 30 minut do roztoku ponořené.

Potom vám vlasy vymačkají do ručníku a aplikují druhou fázi kůry N2 Olaplex. Díky krémovité struktuře můžete posledních 20 minut, kdy kůra ještě působí sedět už pěkně v křesle. Poté vám kadeřnice umyje vlasy klasicky šampónem a vyfouká.

image

Je to produkt, který dokáže víceméně prostoupit vlas skrz na skrz.

Jak tato kůra působila na mé vlasy?

Vlasy jsou rozhodně silnější. Ty které nebyly odbarvované, tak se vrátily do původní struktury ála drát. Určitě byly lesklejší a pružnější. Oživily se mi drobnější kudrny, které jsem dříve měla, ale tím, že se vlasy oslabovaly, tak se mi kudrny protáhly do vln. Proto, abych dala do pořádku i odbarvené vlasy, tak si myslím, že Olaplex budu muset ještě párkrát zopakovat.

Olaplex1

Rozhodně ho můžu doporučit všem, kteří mají nějakým způsobem vlasy zničené ať už je to od sluníčka, barvy nebo třeba žehličky. Všechny si zasloužíme mít hezké a hlavně zdravé vlasy.

Jaké jsou vaše zkušenosti s kůrou Olaplex, jestli jste ji už vyzkoušely?

Salón Iconic najdete na ulici Mečová 8, kousek od Velkého Špalíčku.

ICONIC/web

ICONIC/facebook