Krásky, vyzkoušela jsem novinku u své kosmetičky, kterou se snažím pravidelně navštěvovat, abych byla stále „svěží“:) Někdy mi to trošku nevyjde, udělám si delší pauzu, ale zatím to není ještě žádná katastrofa. Jak často chodíte na kosmetiku vy? Dodržujete měsíční intervaly?

image

Zpátky k novince o které vám chci napsat. Jde o nový přístroj, který se jmenuje HIFU, to vám asi nic moc neřekne:), tak pojďme dál! Kdybych to měla říct uplně zjednodušeně, tak jde o bezbolestný lifting pleti. Je to kombinace ultrazvuku, radiofrekvence a Led světelné terapie. Paprsek proniká do hloubky 4,5 mm pod kůži, tedy působí přesně ve stejné vrstvě  jako se dělá operační lifting.

Hifu kosmetika

Výhodou je, že se do pleti nic uměle nedodává. Dochází k aktivaci a masivnímu zmnožení kolagenu.

Hifu kosmetika1

Ošetření se může provádět současně s kosmetikou, nebo samostatně, po aplikaci ultrazvukového gelu na pleť, tomu vždy předchází důkladné odlíčení, peeling a vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí pro ještě lepší efekt. Já jsem ho absolvovala po kompletním vyčistění ultrazvukovou špachtlí, které mé pleti vyloženě prospívá. Mám smíšenou pleť, která se místami dost mastí, takže čištění je pro mě nejdůležitější částí kosmetiky, pak už se jen rozmazluju a zkouším.

Ošetření není bolestivé, jen u někoho, kdo je více citlivý může být cítit menší poštipkávání. To způsobuje aplikace radiofrekvence, kterou ale lze nastavit individuálně a snížit, dle potřeby.

Pro ideální efekt se doporučuje kůra 5-ti ošetření, v rozestupu maximálně 10 dní…

Provádí se ošetření oválu obličeje ( 30 minut ), nebo ovál obličeje včetně krku a dekoltu (  45 minut ), případně samostatné ošetření očního okolí ( 15 minut )

Na proceduru nesmí lidé, kteří mají různé výplně obličeje – zlaté nitě, botox, kyselina hyaluronová!

Kosmetický salon Veronika Mrázová/ facebook

Kosmetický salon Veronika Mrázová/ web