Hledáte v Brně klidné místo, kam byste si chodili zacvičit jógu a zároveň si odpočinuli?

Jedno takové znám, právě včera jsem tady byla na lekci jemné jógy v rámci Mezinárodního dne žen, který se tu pořádal. Celý den byly na výběr různé lekce laděné přímo pro nás ženy a bylo to moc fajn!

Yoga Family House, jak už jde poznat z názvu, je místem pro celou rodinu. Studio je v přízemním patře rodinného domu, prostory jsou krásně zařízeny, vlastně se tu cítíte jako doma. Je tu dostatek místa, po józe se můžete „zakecat“ v obyváku, dát si čaj a jen tak posedět.

Velmi vhodným místem je Yoga Family House určitě pro maminky s dětmi. Mají tu veškeré pohodlí. V některé dny tu jsou dokonce dětské dílničky, kdy děti tvoří a maminky si jdou v klidu zacvičit. Hlídání dětí probíhá v oddělené místnosti za dohledu zkušené hlídací chůvy. Výtvarné aktivity jsou individuálně přizpůsobené věku a dovednostem dětí. Tvořivé dílničky jsou vhodné pro děti od 2 let.

Jsou tu ale i lekce jógy určeny přímo pro děti, stačí mrknout do rozvrhu.

Lekce jsou tu různorodé, vyberou si všichni. Včera bylo na lekci dokonce pět těhotných a jely si podle svého tempa a perfektně zvládaly.

Vzhledem k tomu, že prostory jsou velké a pohodlné i pro větší množství lidí, tak se tu budou o víkendech pořádat i různé workshopy, tak pokud vás toto téma zajímá, určitě si hlídejte rozvrh na víkend. Studio pořádá i různé jógové pobyty, na několika už jsem byla a můžu doporučit!

Klidné a rodinné zázemí tohoto studia vytváří prostor pro setkávání se sebou a propojení se skrze jógovou praxi.

Studio najdete na ulici Škroupova 16 v Židenicích.

Yoga Family House/ facebook

Yoga Family House/ web