Pokud taky tak rádi jako já poznáváte nová místa, navíc taková, kde si můžete i odpočinout a načerpat novou sílu, tak si dnes přijdete na své. Odpočívat se má a my na to často zapomínáme, já nejsem výjimkou, takže když se mi naskytne šance si dát aspoň na dva dny free, jsem pro a Vy se to prosím naučte taky! Dám Vám dnes jeden tip!

Není to tak dlouho, co se v rakouském Laa rozšířily nabídky všem známého termálního světa o takzvané Silent Spa. Co si pod tímto názvem představit? Jednoduše zavřete oči, nasajte tu nejvíc příjemnou vůni, kterou znáte, poslouchejte šplouchající vodu, která se prolíná s příjemnou tichou hudbou a představte si, že zrovna teď nic nemusíte, ale vůbec nic.

Já jsem na tomto místě strávila krásný dva dny, díky fotkám se do Silent Spa teď můžete přemístit se mnou. Můj první dojem, když jsem vstoupila byl “ Wooow“, opravdu naprosto ohromená a pohlcená celou atmosférou a nádherným prostředím. Ani se mi nechtělo věřit, že něco tak krásnýho máme vlastně „za rohem“ a většina z nás o tomto místě nemá ani potuchy, což je dost velká škoda.

Jak bych Vám to tak nejlíp popsala, řekla bych, že Silent Spa je místo, kde si užijete zážitkový odpočinek. Nejde tu jen o krásné prostředí, ale i nadstandartní služby, má totiž nezaměnitelnou atmosféru. Věřím, že jde poznat i z fotek.

Samotné Silent Spa tvoří čtyři elipsy, kterým uprostřed dominuje osmiúhelníková věž, ve které je umístěna třístupňová kaskádovitá fontána. Každá elipsa je trošku jinak vybavená a každá má své osvěžovací místo, kde najdete různé nápoje a občerstvení ve formě ovoce, oříšků a sušených plodů, toto místo je Vám k dispozici po celou dobu a je v ceně, najdete tu také pohodlná lehátka, postele, solný bazén, solnou zážitkovou místnost, spa pokoje a parnou koupel. Lehátka dostanete přidělená, takže se o svá místa nemusíte bát.

K dispozici je Vám i rozmanitý saunový svět, venkovní bazény a když budete mít hlad je tu i restaurace.

Nabídku Silent Spa můžete využít jen na jeden den, ale můžete si také pobyt prodloužit a zůstat třeba na celý víkend. Přespat můžete v hotelu, který je se Silent Spa propojen.

Více fotek najdete ve fotogalerii.

Therme Laa – Silent Spa/ web

Therme Laa/ facebook

Foto: Petr Joura

Vizáž: Nikol Visage