Jsou tomu více jak dva roky, kdy jsem se o maderoterapii dozvěděla. Viděla jsem ji u paní maderoterapeutistky na Slovensku a postupně jsem se začala o tuto metodu zajímat více. V ČR jsem tenkrát žádný salon, který by maderoterapii dělal, nenašla. Chodila jsem na masáže baňkami a právě o této metodě jsem svoji masérce Renatce řekla. Oběma se nám tolik líbila, že si o ní Renča vše zjistila a vyzkoušela ji na mně. Byly jsme z maderoterapie a hlavně z rychlých výsledků tak nadšené, že Renatka tenkrát přešla jen na maderoterapii a já byla její vzorný klient. 

Zdravý životní styl je naše parketa a oběma nám tato metoda masáže/terapie sedla. Vzhledem k tomu, že super výsledky začaly vidět v podstatě v krátké době všechny klientky, tak se Renatka na maderoterapii proškolila dál, aby mohla školit i ostatní, aby se tato služba dostala k více lidem. Teď už Renči většinu času zabírá hlavně školení, školí po celé České republice. No a já jsem v karanténě nezahálela a udělala si všechny potřebné kurzy k tomu, abych tuto metodu mohla provádět taky. Nabízím maderoterapii těla i obličeje.

 

 

Ráda bych pomohla ženám cítit se lépe ve vlastním těle a vím, že touto metodou se tomu dá hodně pomoct. Sama ji mám na sobě dlouhodobě vyzkoušenou. Nejde tu jen o estetickou stránku, ale také o stránku zdraví, maderoterapie vám dokáže rychle nastartovat lymfatický systém.

Maderoterapie je terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které dělají terapii 100% přírodní. Bez jakýchkoliv olejů a mastí!

 

 

V jednoduchosti vám o maderoterapii napíšu více.

Princip maderoterapie je takový, že v první fázi se aktivují lymfatické cesty a prokrvuje pokožka. V druhé fázi už maderoterapie způsobuje postupné rozbourávání tukových buněk a urychlování metabolismu látek. Třetí fáze vybudí ochablé podkožní vazivo a lymfatický systém začne horlivě odplavovat zanesené tukové buňky, toxiny i jiné nežádoucí látky, které se tak rády v našem těle hromadí.

Probíhá tedy detoxikace, zpevnění kůže, odstranění celulitidy.

 

 

Cílem maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.

Maderoterapie je první masáž, která odstraní více problémů najednou. Zprůchodní lymfatický systém, nastartuje hubnutí, odstraní celulitidu, zpevní kůži a podkoží, odstraní otoky nohou a vytvaruje kritické partie.

 

 

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk, a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledku je lepší maderoterapii obličeje opakovat alespoň 5x.

Školila mě Renatka z  kurzymadero.cz

Pokud byste rády maderoterapii vyzkoušely na vlastní kůži, můžete se objednat u mě na Maderotherapy Brno  nebo na tel. čísle 774 209 990.