Právě teď na podzim je ten správný čas si říct, kam si v Brně můžete zajít na kvalitní thajskou masáž! S nástupem chladnějšího počasí si ji užiju vždy nejvíc, jak jste na tom vy?

Člověk se v tomto období cítí tak nějak více rozlámaně, svoji roli v tomto hraje i zkrácený den a absence sluníčka. Energie už není tolik jako v létě. A tak je potřeba o sebe více pečovat a nechat se i rozmazlovat. Orientální masáže jsou v tomto případě výbornou volbou.

Řekla bych, že všechna možná studia v Brně, kde nabízí orientální masáže mám vyzkoušeny, protože mi tyto druhy masáží vyhovují a snažím se přes zimní období chodit pravidelně. Mému zdraví to vyloženě prospívá.

Tentokrát jsem vyzkoušela studio Zenergy. Pamatujete si, jak jsem vám tady psala o nově otevřeném designovém hostelu Wake up  v Brně na Křenové? Tak masáže Zenergy jsou jeho součástí. Příjemně mě překvapily ceny masáží, a chtěla jsem vědět, jestli i za tuto cenu dostanu kvalitní masáž jako všude jinde. A světe div se, masáž byla perfektní a tady si ji může dovolit každý! Zjistila jsem dokonce že mají často různéakce, kde vám odečtou ještě 30% z ceny.

V nabídce jsou všechny možné druhy orientálních masáží, od klasické thajské, aroma olejové až po foot, zen nebo třeba těhotenské masáže. Všechny masáže provádí přímo Thajky. Já tentokrát zvolila oddychovku, tedy aroma olejovou masáž a byla fakt perfektní, člověk se cítí jako znovuzrozený. Ale i při takové oddychovce to ve mně několikrát díky bloklým zádům křuplo a to byla pak úleva.

Návštěvu doporučuji, prostory jsou příjemné, Zenergy je spíše menší studio rodinného charakteru, kde se ale cítíte velmi dobře.

Dá se říct, že Zenergy je mladší sestřičkou masáží Tawan.

Zenergy najdete na Křenové 8.

Zenergy/ facebook

Zenergy/ web