Dnes mám pro Vás zase trošku módní inspirace z butiku Amande, který se nám v Brně nedávno otevřel. Při každé mé návštěvě bych odešla s plnou taškou, však to znáte holky, když narazíte na obchod, kde se Vám všechno líbí… Za Amande můžeme být v Brně rády, konečně stylová móda za slušnej peníz.

IMG_8561 IMG_7338 IMG_7336 IMG_8555

Momentálně v obchodě najdete krásný kabátky, bundy, kožíšky, svetříky, všechny kousky jsou šmrncovní a jsou to věci s nápadem. V Amande najdete italskou módu a jak známo italové to prostě umí, mají styl. Přitom nejde o nějaké divoké kreace, ale o vkusné oblečení.

IMG_7356 IMG_7380

Paní majitelka spolu se stylistou jezdí vybírat oblečení přímo do Itálie, takže se každý měsíc, někdy i dřív můžeme těšit na nové módní kousky. Střihy jsou ženské a to my přece potřebujeme, chceme aby oblečení podtrhlo naši postavu a vypadlo žensky!

IMG_7351 IMG_7391 IMG_7374

Pokud potřebujete poradit a rády byste zkombinovaly více oblečení z obchodu, tedy oblékly se od hlavy až k patě, ale nevíte si rady, pak Vám v obchodě poradí stylista, který má pro tyto věci cit. Nebojte se zeptat! Pomůže vybrat oblečení, které bude slušet právě Vám a budete se v něm cítit dobře!

IMG_8563 IMG_8562 IMG_8559 IMG_7346

V Amande si můžete pořídit i doplňky, které Váš outfit vyzdvihnou! Krásné kabelky, psaníčka, boty, klobouky, čepice, dokonce i nějaké bižu. Budete tak odcházet stylově vyladěné.

IMG_8560

Zakoupit můžete i dárkové poukazy!

Butik Amande najdete na Minské 55.

Amande/ facebook