Jste gurmáni a máte rádi kvalitní a dobré věci? Pak vám dnes kápnu do noty!

V Brně jsem objevila obchůdek Vychutnávej.cz plný laskomin a dobrot, takových těch, které potěší oko i chuťové pohárky! Takových, které dělají radost a hodí se i jako dárek, ale stejně tak si je můžete vychutnat jen tak, protože zrovna teď je ten správný okamžik! Na co pořád čekat?!:)

Vychutnávej.cz je tu pro každého a všichni si tu něco najdeme, ať už je to kvalitní čokoláda, boží kvalitní pralinky, výborná káva nebo třeba šampaňské a pro pány je tu slušný výběr rumů a jiných destilátů. I když věřím, že vůni rumů mají rády i některé dámy a jak už jsem byla obeznámena, tak jich není málo, co říkáte holky? Já si tuto cestu zatím ještě nenašla, spíše zůstávám u kvalitního vína a bublin. A ty v obchodě najdete taky.

A vy, kdo mě dobře znáte, víte, že do mého života patří čokoláda, tak jak pro někoho káva! Ano, jsem doslova závislák na čokoládě!  Dříve jsem jí dokázala sníst fakt hodně, postupně to omezuji a vybírám si spíš kvalitnější kousky, které vás zasytí už po dvou čtverečcích, tím mi děkuje i moje postava. A holky funguje to!

Ve Vychutnávej.cz mají čokolády značky Willie’s Cacao, nádherně balené, až oči přechází, ve skvělých příchutích a já už jsem si asi našla favorita! Je to Sea Flakes, mléčná čokoláda se solí. Tuto kombinaci mám ráda už dlouho, ale do této doby jsem měla možnost ji ochutnat pouze v hořké variantě, až teď jsem našla variantu mléčnou.

Vy z vás, kdo máte rádi kávu, se sem můžete stavit ochutnat výbornou kávu, kterou si pak můžete odnést i domů.

Jak už sám název Vychutnávej.cz říká, tady je to o užívačce a snoubení chutí. Návštěvu doporučuji, protože to stojí za to! Ochutnáte něco nového a o tom to je! Vše se tu dá ochutnat právě na místě, tedy nekupujete zajíce v pytli. Obchod je ideálním místem, kam bych směřovala pro nákup dárku. Tady vyberete pro každého a vyberete hlavně kvalitu.

Showroom Vychutnávej.cz najdete na ulici Cihlářská 5.

Vychutnávej.cz/ web

Vychutnávej.cz/ facebook