Protože se hodně z vás zajímalo o sprej od Puressentiel, tak se o něm rozepíšu víc, je to fakt super věc, která nám teď v zimě může dost ulehčit. Ale nebude to jen o samotném spreji, podobných výrobků je víc, takže dnes to bude o výborných produktech, které zpříjemňují náš zdravý život.

Jak už jste možná zaznamenali, tak co se týče zdraví, tíhnu k léčení přírodní cestou, tedy když je to možné.

Asi dva roky zpět jsem se seznámila se značkou Puressentiel, která pomáhá léčit pomoci aromaterapie. Více o samotné značce se dozvíte tady.

A já vám dnes napíšu moje pocity z produktů, které jsem měla možnost vyzkoušet.

Jako první a nejoblíbenější výrobek je Dezinfekční sprej s 41 esenciálními oleji. Na ten jsem si zvykla a používám ho denně už kvůli pocitu čistého vzduchu a krásné, čerstvé vůni. Teď v zimě, kdy nemůžeme mít otevřené okna dokořán po celý den, tak jako v létě, je to senzační řešení pro vyčištění vzduchu v domácnosti. Samozřejmě, že rychlé větrání je základ, ale kvůli smogu se nedoporučuje. Používám ho několikrát denně, nikdy nezapomenu před spaním, kdy se řídím doporučením, že mám stříknout do čtyř rohů. Sprej se tak krásně rozline po celé místnosti. Tato vychytávečka redukuje roztoče, viry, bakterie, zápachy a zdroje alergií.

 

Jako další jsem vyzkoušela Protistresový roll on se 12 esenciálními oleji. Vynikající věc, která se mi hodí teď v období Vánoc, kdy je na nás všechny vyvíjen trošku větší tlak než je zdrávo. Když se cítím psychicky vyšťavená, tak si potřu zápěstí touhle voňavou věcí a už jen ta vůně mě hodí víc do klidu, můžete tu cítit levanduli, ylang – ylang, pomeranč a další příjemné a zklidňující vůně, který se dokáží postarat o vaši pohodu. Jasně, že jen v určité relaxační formě, prostě zpříjemnění a musím poznamenat, že se mi určitě líp usínalo.

 

Poslední produkt nebyl určen pro mě, ale pro kluky. Dětský balzám pro uvolnění s 5 esenciálními oleji. Vzhledem k tomu, že kluci už jsou větší 7 a 9 let, tak nějaké problémy se spánkem nemají, lehnou a spí jako zabití!:) Ale pro miminka a menší děti by to byla určitě super volba, pokud byste chtěli mimouše zklidnit a dopřát mu více a tím pádem i sobě více spánku. Výborně prý funguje i na bolesti bříška, který jsou u miminek na denním pořádku. My jsme ho použili párkrát na bolest hlavy v období nemoci a mladší říkal, že mu balzám pomohl, co bychom pro ty naše rarachy neudělali, aby neměli bebino, že?!

Za mě mají tyto výrobky výbornou a budu je doporučovat dál!

Značka Puressentiel nabízí několik řad  – na dýchání, spánek a odpočinek, svaly a klouby a další. K dostání jsou ve vybraných lékárnách.

Více info najdete na facebookovém profilu Puressentiel.