Minulý měsíc jsem se pustila do detoxu, o kterém jsem vám psala, článek si můžete přečíst tady.

Můj detox obnášel užívání čaje a kúry Ocea Drain po dobu cca 10 dní a na konci jsem podstoupila detoxikační ošetření celého těla. Jako pokračovaní kúry, kterou jsem si nastavila pro letošní jaro, jsem teď vyzkoušela další tělové ošetření od Thalga s názvem Integrative slimming, což v češtině znamená formující ošetření, které zničí tukové buňky už během jedné návštěvy. Já jsem ho spíš brala jako ošetření zpevňující.

Ošetření je zaměřeno na spalování tukových buněk v problematických partiích. Co si budeme povídat, to strašný slovo „CELULITIDA“ si prostě nevybírá. Mají ji mladší i starší dámy, obéznější, ale i hubené, je to věčný boj! A pozor, nepostihuje jen ženy, ale trápí i některé chlapy..

image

Celé ošetření je v podstatě relaxační a celkem rychlé. Na začátku celého ošetření dostanete vypít ampulku Coach, která vás nastartuje. Působí do hloubky, viditelně redukuje celulitidu díky melounovému extraktu pro rozpouštění tukových polštářků. Zelený čaj redukuje růst tkání tukových buněk, štěpí a spaluje tuky. Extrakt z chaluhy Ascophyllum zabraňuje tvorbě tuků a tukových buněk. Výlisky z hroznů zamezují vniknutí tuku do tkáně. Ampulka je obohacená o vitamín A a zinek. Má příjemnou příchuť grepů a citrusů.

image

Poté vám kosmetička aplikuje na problémové partie aktivní kyslík ve formě krému, který na začátku studí, ale jakmile vás na lehátku zabalí, začnete se sakra prohřívat! Tento prohřívací efekt si budete užívat zhruba po dobu deseti minut, během kterých připraví tukové buňky na jejich rozpuštění. Poté vám kosmetička krém setře a přejde se plynule na další etapu ošetření, kdy probíhá příjemná masáž právě oněch problematických míst, které se prohřívaly. Pomocí speciálních masážních technik vám kosmetička nanáší krém proti celulitidě nebo zpevnění pokožky. Já zvolila druhou variantu.

image

Úplně nakonec vám je nanesen intenzivní krém na celulitidu nebo intenzivní zpevňující krém, pro gró efekt!

Ošetření jsem si samozřejmě užila, dovolila jsem si na chvíli vydechnout a nechat se hýčkat. Ale i to je potřeba, nejsme stroje… Myslete na sebe!

Celou proceduru jsem podstoupila v salonu Weekend, který najdete na ulici Cejl 107. Navíc mají toto ošetření teď v květnu v akci, takže šup šup, ať jsme do plavek krásné.