Majitelka obchodu Vanity, která má vystudované návrhářství se v karanténě konečně pustila do příprav své kolekce Vanity, na kterou se už dlouho chystala! A vy si ji už nyní můžete vyzkoušet a koupit přímo ve Vanity na Vachové.

Momentálně je hotová letní kolekce šat, která má asi šest střihů. Materiály jsou opravdu luxusní, použito bylo hedvábí, bavlna, viskóza, zkrátka to, v čem se budete cítit fajn. Všechny materiály jsou na tělo příjemné. Použíté látky jsou z Itálie, některé dokonce z dílen Cavalli, Versace nebo Trussardi. Už brzy je v plánu přiřadit do kolekce šaty z kvalitního hedvábí z Dubaje.

 

 

Šaty je možno objednávat v různých barevných provedeních a to jak v krátké délce, tak v dlouhé. Výhodou této kolekce je, že si šaty mohou pořídit dámy všech postav, jsou upraveny přímo na vás.

 

 

Jedny z nejoblíbenějších jsou šaty košilového střihu, které krásně padnou a můžete je vzít kamkoliv. Tyto šaty jsem si pořídila i já, jsou velmi pohodlné a praktické, hodící se na všechny příležitosti. Jsou to ty, které unosím opravdu hodně a nebudou mi ležet ve skříni.

 

 

Všechny šaty bývají doplněny pásky, které už můžete znát z Vanity dříve.

Nádherné šaty za krk, které se chystají v dvoubarevné variantě. Můžou být krátké ale i dlouhé. Barvy jsou nádherné a letně laděné. Tento střih padne krásně na většinu postav a je velmi ženský.

 

 

Sakové šaty, elegantní i sportovní, záleží jak je zrovna pojmete. Vzít si k nim můžete podpatky, ale i tenisky, záleží na tom, kam se v nich chystáte vyrazit.

 

 

Šaty bývají zhotoveny do deseti dnů. Modely jsou v limitovaných edicích, některé šaty jen po jednom kousku.

A co se chystá do budoucna? Připravuje se limitovaná kolekce plavek, triček a mikin. Až bude plesová sezóna tak se můžete těšit na společenské šaty a večerní róby. Na zimu pak padnoucí kabáty.

Vanity najdete na ulici Vachova 5.

Vanity/ facebook

Vanity/ web