Jak se sbalit na dovolenou a přitom nezešílet?!:) Obzvlášť, když balíte celou rodinu… Limitovaný počet kil na cestu, pro který outfit s sebou se rozhodnout?  Poradím vám, mám pro Vás takový „malý balící manuál“!

1. Jednou z nejdůležitějších věcí bude zavazadlo. Které vybrat? Nejlepší bude asi odlehčený kufr, se kterým se dobře manipuluje. A kde ho sehnat? Velký výběr najdete v obchodě CARPISA v brněnské Olympii. Ceny nejsou závratné a kvalita výborná! Navíc tu najdete několik doplňků, které se hodí k cestování.

ODKAZ: CARPISA OLYMPIA/FACEBOOK
ODKAZ: CARPISA/WEB

carpisa kufry

2. Zapomeňte na svou superkosmetiku v mega výhodném balení. Nejlepší na cesty jsou mini cestovní balení, nebo si pořiďte v lékárně kalíšky, nebo cestovní lahvičky, do kterých své oblíbené produkty přelejete. Místo v kufru si rozhodně zaslouží opalovací krémy s řádným UV faktorem. Doporučuju opalováky od BIODERMY, které jsou pro celou rodinu.

Kosmetiku Bioderma koupíte v Chytré lékárně.

ODKAZ: Chytrá lékárna/web
ODKAZ: BIODERMA ČESKÁ REPUBLIKA/facebook

image

 

3. Co se týká plavek, tak bych netroškařila. Kdy jindy je užijeme, že?! A zase tolik místa nezaberou… Přece jen je lepší se po koupání převléct do suchých. Doporučuju rozhodně minimálně dvoje dvoudílné a jedny jednodílné. Jednodílné plavky můžete klidně nosit ke kraťáskům nebo sukýnce, jako top. Ulítávám si na plavkách značky RELLECIGA.

RELLECIGA/WEB/E-SHOP

image

4. Nemusíte si nutně balit všechno vaše oblíbené oblečení. V klidu si vystačíte například s maxišaty – ideální letní kousek, který působí uvolněně a sexy. Vy se v nich budete cítit fajn. Kombinovat můžete dle situace s kloboukem, psaníčkem, ťapkami nebo botami na podpatku. Krátké šaty – přibalte si s sebou rozhodně jednodušší model, který můžete díky doplňkům změnit a oživit. Svetřík nebo sáčko – zvolte univerzální barvu, která se hodí ke všemu! Přeci jen i u moře bývají někdy chladnější večery. Denimové šortky – bez nich přece nemůžete odjet! Prakticky je unosíte po celý den, přes plavky nebo na výlet k bílé košili nebo topu. Vršky – vezměte si pruhované tričko, které prostě k moři patří, bílou košili, která k šortkám působí sexy, tuniky, které oblečete přes plavky na oběd. Zaměřte se na lehčí materiály.

06840481ec3fb19e6004878b5774c83a

5. Nezapomeňte na doplňky! Určitě potřebujete velkou plážovou tašku. Malé psaníčko, které společně s boty na klínku změní outfit na večerní. Slaměný klobouk, který Vás ochrání před úpalem. Sluneční brýle, výrazný náhrdelník, náramek, náušnice a prstýnek. Klidně i čelenku s květy od Le Petit Joie.

ODKAZ: Le Petit Joie/FACEBOOK 

11350444_874517852605086_4092606606985127788_n

6. Nespoléhejte na to, že se někdo postará o zábavu, takže s sebou radši přibalte svoji oblíbenou knížku. Kde jinde, než na dovolené  je ten správný čas si ji konečně přečíst!