Při pohledu ven je trošku smutno. Nikde nevidíme žádné barvy. A tak se podobně i oblékáme. Ladíme se do tmavých barev, šedé a černé je všude plno. Vzhledem k tomu, že nás tento pohled ještě pár měsíců čeká, tak to zkuste rozbít aspoň vy! Oblékněte se do barev, ne do křiklavých, ale příjemných. Takových, abyste se v nich zkrátka cítili fajn.

Jak už víte, černá barva přidává roky. Tak ji nenoste zase tolik, je to přece škoda:) Samozřejmě, že i já ji ve svém šatníku mám a to v docela velkým množství, ale snažím se ji právě rozbít něčím veselejším. Černá se dá kombinovat vlastně se vším.

Pořád se ptáte, Teri, kam si v Brně mám jít koupit šaty, bundu, atd? Abych pravdu řekla, výběr tady je opravdu hodně zúžený, co se kvality provedení týče. Nikdo si nechce kupovat kousek, který bude mít ve skříni sotva pár měsíců a rozpadne se. Ano, hlavně o příšerné kvalitě je to teď ve fast fashion řetězcích, jak se jim v poslední době říká.

Mám pár svých míst, kam zajdu, když něco hledám a potřebuji. Jedním z nich je i Vanity fashion. Tady vždy najdu hodně ženské kousky. Pokud sháníte šaty na denní nošení, které podtrhnou postavičku, tak si sem určitě zajděte. Najdete tu i večerní šaty na ples. Krásné kabáty, které si tu můžete nechat ušít i na míru.

Ve Vanity objevíte módní kousky, které jsou vybírány s citem a jen v pár kouscích, někdy pouze po jednom.

V případě toho, že byste rádi někoho obdarovali dárečkem z obchodu a nejste si jisti výběrem, můžete využít koupě dárkového poukazu.

Vanity fashion sídlí na ulici Vachova 5.

Vanity fashion/ web

Vanity fashion/ facebook