Podzim, období, které nám v módě dává možnost hodně experimentovat. Nosíme totiž několik vrstev a s tím už se dá hezky vyhrát, jak barevně, tak střihově, ale i s materiálem.

Jak už jste si v obchodech všimli, letos je opět v módě trend oversize. Rozumím, že někdo tento trend zcela odmítá. Myslím, že hodně z vás mu muselo přijít i na chuť, dokud jste si nějaký oversize kousek pořídili. I já jich ve skříni mám několik a zrovna na podzim je určitě vynosím. Jsou totiž extra pohodlné.  A kam na takové oversize kousky vyrazit? Třeba do Vanity na Vachové ulici, kde najdete převážně módní kousky italských značek. A zrovna teď tam byly tyto krásné kabáty. Mají super střih a hlavně je výběr z několika barev.

Další trend o kterém jsem psala je zdůraznění pasu. Ano, jde o hezké vyštíhlení pasu, a věřte, že tohle s celkových outfitem udělá hodně. Jak ale docílit štíhlého pasu, když na sobě máte širokou věc? Jednoduše, pomůže vám pásek. Možná moc pásků domu zrovna nemáte a ani nevíte kam pro hezký pásek zajít. Ve Vanity je obrovský výběr pásků. Majitelka si je nechává přímo vyrobit a nebo jsou přivezené přímo z Itálie od značek, které v obchodě nabízí.

 

A jakou další vychytávku ve Vanity můžete najít? Jsou to krajkové návleky, který vám poslouží do velkých výstřihů nebo do hlubokých průramků, dají se dát na podprsenku nebo bez ní. Vypadají moc hezky a v nabídce je spousta barev. Jde o kvalitní krajku, která vydrží. Mám asi tři kousky a jsou pořád jako nové.

Novinkou v butiku jsou dvě nové italské značky Joleen a Ljve. Opět se můžete těšit na kousky, které jsou dokonalé ženské a rozzáří vás.

Vanity fashion najdete na Vachové 5 v centru.

Vanity fashion/ facebook

Vanity fashion/ web