Holky, dnes pro vás mám jeden super tip na vlasy! Určitě se s vámi shodnu na tom, že všechny chceme zdravě vypadající a hlavně zdravé vlasy. Jenže díky barvení a zesvětlování to jde někdy hodně ztuha! Znám to moc dobře.

Kosmetická značka Moroccanoil nedávno přišla s novinkou, a to barvícími a zároveň pečujícími maskami na vlasy. Pigmenty v těchto maskách jsou pouze dočasné a ukládají se jen do vrchní vrstvy vlasu.

Masku jsem už vyzkoušela, mám doma celé velké balení a svoji barvu budu maskou podporovat. K dostání je momentálně 7 odstínů, sáhla jsem po odstínu Champagne, které je nejblíž barvě, kterou mám. Chci si tím udržovat hezký odstín a zároveň lesk vlasů, aniž bych se musela třeba každý měsíc barvit. Takto stačí pouze 5 -7 minut při mytí vlasů navíc, kdy masku nanesete na umyté a ručníkem vysušené vlasy, rovnoměrně ji rozčešete hřebenem a necháte působit.

Nejen, že vaše vlasy získají fresh zářivou barvu, ale zároveň i hloubkovou regeneraci. Vlasy jsou po umytí hebké a pevné. To vše díky arganovému oleji, směsi aminokyselin, které vlasy dokonale hydratují a oleji z meruňkových jader, který vlas změkčí.

Barvící masky Moroccanoil natónují vlasy dočasně a postupně se vymývají. Vždy závisí na barvě vašich vlasů, čím světlejší tím zářivější a trvalejší bude odstín. Asi nejoblíbenějším odstínem je zatím Rose gold.

Masky neobsahují peroxid, amoniak ani bělidlo. Koupit si je můžete přímo přes Salon servis.

Salon servis/ facebook

Salon servis/ web