Girlzzz, blíží se nám zamilovanej svátek! Už jste to postřehly, nebo Vás to nechává chladnými?

Abych pravdu řekla, tento svátek nějak neprožívám, jsem zastánce toho, že pokud někdy chci někomu něco dát, ať už je to z lásky nebo jen tak pro radost, dám mu to kdykoliv si zamanu a nepotřebuji k tomu svátek.

Ale vím, že hodně z Vás ho slaví, tak mě napadlo pár věcí z kterých by Vaší pánové mohli mít radost a tady jsou tipy pro Vás.

IMG_0211 IMG_0212 IMG_0213

JETSURF

Pokud máte doma náruživýho sportovce, kterej musí být pořád v pohybu, má rád adrenalin a nový věci, tak ideálním dárkem pro něj by mohl být poukaz na Jetsurf. O co jde? Je to motorový surf a nepotřebuješ k tomu žádný vlny, takže postačí naše moravský podmínky. A pozor teď jsem se dívala, že mají Valentýnskou nabídku 1+1, takže si to můžete vyzkoušet rovnou spolu. V létě se chystám osobně vyzkoušet, protože mě to fakt láká. Jezdí se ve Valticích v soukromé pískovně a celkový čas, který si na Jetsurfu užiješ je 45 min, předtím dostaneš školení na souši a potřebné info k jízdě. Instruktoři jsou k dispozici po celou dobu, během odpočinku s Tebou proberou techniku a poradí, jak se zdokonalit.

Více info najdeš na webu.

JETSURF ACADEMY/ web

 

IMG_0021 IMG_6979 IMG_6981

IMG_0042

 

 

FOTKY

Jooo, fotečky, ty vždycky potěší, když se necháte zvěčnit jen a jen pro oči svého drahouše, bude se cítit nesmírně důležitě!:) Témat na focení je spousty, záleží na Vás, jak moc se odvážete! A teď to hlavní, kde takové fotky nechat nafotit, aby byly vkusný a  nepůsobily lacině. Za sebe můžu doporučit brněnského profíka Petra Jouru a co se vizáže týče, tak šikovný ruce Nikol Turečkové neboli Nikol Visage. Tyto dva se postarali o fotky, které tady můžete vidět.

Petr Joura Photo/ web

Nikol Visage/ web

 

IMG_8793 IMG_8791 IMG_9901

MR FOX poukaz

Originální Barber shop v Brně, kde si Vaši drahou polovičku vezmou do parády. Postarají se o něj profíci, kteří mu poradí s účesem, pokud vlastní Váš drahý vousy, tak ty mu vystajlujou, žádný krakonoše doma přece nechceme! K tomu si může dát na baru whisku, dáchnout u krbu a pokecat s ostatníma chlapama. Přijde domu hezky vyklidněnej a to potřebujeme, ne?:)

IMG_0032

MR FOX/ web

 

IMG_0216 IMG_0217 IMG_0218

KKRDBOYS Bichla

Pokud máte doma chlapa, kterej má rád srandu a nic moc se ho nedotkne, pak mu pořiďte takzvanou brněnskou bibli. Knížku plnou historek o životě v Brně, píše povedená bandička, kteří si říkají KKRD Boys, ovšem pozor, peprný styl, kterým je knížka psaná nemusí každý „skousnout“, hoši se totiž s ničím nepářou, takže tomu dávají šťavňatej nádech plnej sprosťárniček. Ale vypadá, že tohle chlapi fakt můžou, protože jejich fanouškovská základna dosahuje obrovskýho čísla. Tímto dárkem ukážete i to, jak moc jste tolerantní!:) Nedávno jim vyšla už druhá knížka a na eshopu jsou k mání i trička s různýma sloganama.

KKRDBOYS/ web

 

Můj secret tip: kupte si nějaký pěkný prádýlko a doma zahrajte divadýlko:)))