Mám pro vás tip na super praktický dárek, ocení ho jak dospělí, tak děti. Můj oblíbený brand HOTDOG APPAREL dělá extra odolné sedací vaky! Je super mít doma svoje pohodlíčko a vak, kde můžeš odpočívat a nechat si vyrobit SOFA ve vlastním designu, který ti bude maximálně ladit.

 

 

Všechny SOFA jsou vyrobené z extra odolného, pevného a vodě odpudivého materiálů vyrobeného v ČR. Jsou hodně odolné proti roztrhnutí, proškrábnutí (u psa prokousnutí) a nevadí když zmoknou, nebo když si na ně sedneš v mokrých plavkách, jsou tedy vhodné jak do interiéru, tak exteriéru.  Materiál se velmi snadno čistí, stačí mýdlová voda a kartáč. Materiál se nezahřívá, takže příjemné i na letní válení na terase nebo u bazénu. Pro celoroční skladování venku si můžete pořídit voděodolný potah, ve kterém SOFA můžeš uskladnit a přečká klidně sněhovou nadílku.

 

 

Přímo od HOTDOG APPAREL máme už několik let velký pelíšek pro psa v krásném designu a materiál je opravdu držák a nezničitelný. Pelech vypadá, jako když jsem ho donesla poprvé domů. Vřele doporučuji, protože údržba je opravdu super.

 

 

Perfektní volbou jsou SOFA do dětského pokoje, jde o hezký designový kousek a pohodlný na odpočívání.

Vybírat můžete z několika tvarů, barev i designů.

 

 

Jak si můžete svoje SOFA objednat? Stačí pár jednoduchých kroků.

1) vybereš si tvar SOFA

2) rozhodneš se zda chceš hotový design kolekce PASTEL nebo svůj návrh

3) HOTDOG APPAREL vyrobí a dodá do 14 dní

Poslední objednávky s doručením do Vánoc se přijímají 11.12.2020. Vše najdete přímo na webu HOTDOG APPAREL.

 

HOTDOG APPAREL/web

HOTDOG APPAREL/ facebook