Guasha neboli kvaša patří k osvědčeným technikám tradiční čínské medicíny! Je to plochý kamínek (minerál) ve tvaru srdce. Věděla jsem o ní už delší dobu, ale používat jsem ji začala před několika měsíci. Protože vidím krásné výsledky, tak se s vámi chci o tento tip podělit. Určitě je tu několik z vás, které jste o této technice domácích pleťových masážích slyšely, ale ještě je nevyzkoušely, a to je velká škoda! Protože až neskutečně fungují.

Vy si díky pravidelným masážím při kterých Guashu použijete prodloužíte mladistvý vzhled vaší pokožky! K tomu vám stačí jen Guasha, chvilka času a pleťový olej nebo nějaký výživný krém.

 

 

Dochází nejen k zlepšení stavu pleti, ale i k harmonizaci celého organizmu. Výsledek je viditelný hned po prvním ošetření a to je něco, co my holky potřebujeme!
Jaké jsou tedy výhody použití Guashy?
.
Je to celková revitalizace a lifting pleti, eliminují se vrásky a oddaluje se jejich tvorba zároveň se zvýrazňují kontury a črty tváře. Celkově se obnoví vitalita pleti, zlepší se prokrvení kůže, zmírní se napětí v tvářových svalech. Pleť je po masážích projasněná, eliminují se i váčky pod očima a tmavé kruhy.
Během Guasha masáže je nejdůležitější pochopit co každý tah znamená a proč ho provádím, co ve svém těle aktuálně ovlivňuji a proč. Guasha je mnohém víc než estetická záležitost, je to ozdravovací pomůcka a podle toho bysme k ní měli přistupovat.
Jak správně provádět Guasha masáž?  Na youtube a všude možně na sociálních sítích najdete spoustu videí, jak tyto masáže provádět. Doporučuji shlédnout několik videí, ať máte inspiraci. Masáže s Guashou je nejlepší provádět maximálně 2 – 3 krát za týden. Super kombinace je s face rollerem, který můžete použít v podstatě každý den. O face rollerech už jsem vám psala samostatný článek.
Kde si můžete Guashu zakoupit? Přidávám odkaz kde můžete koupit hned několik druhů kamenů, je to eshop Beloved.cz