Dnes vám napíšu o kosmetické značce Matis Paris, kterou jsem vám tu v minulosti představila v několika článcích. Tato značka má velmi dlouhou historii, na trhu je už více jak osmdesát let a stále se řadí mezi jedničky. Mezinárodně uznávaná kosmetická značka teď přišla s několika novinkami.

Matis Paris si nadělilo nové logo i design a barevné označení. Změnily se i názvy produktů a linií, v několika produktech je vylepšené složení. Měla jsem možnost vyzkoušet hned dvě novinky z řad Réponse Délicate a Réponse Corrective, o těch vám dnes napíšu.

 

 

Linie Réponse Délicate je určena pro všechny, kteří touží po zklidnění a zmírnění projevů citlivosti na své pleti. Někomu se tato citlivost objeví třeba až v zimě, kdy nám zima pleť vysušuje. To je i můj případ, a tak je potřeba pleť chránit a jinak k ní přistupovat než v jiné roční období. Réponse Délicate je specifická linie hydratačních a výživných produktů pro péči o citlivou pokožku se sklony k podráždění. Z této linie jsem používala krém Sensi Age cream.

 

 

 

Sensi Age Cream

Moje pleť je v tomto období citlivější než kdy jindy, hlavní podíl na citlivosti mají nízké teploty a vítr venku. Také samozřejmě přechody z tepla do zimy, to pleť úplně nejásá. Proto jsem zvolila péči, která pleť hodí zpět do pohody. Krém Sensi Age zároveň napomáhá účinně vyhlazovat a zjemňovat vrásky, dodává pokožce hedvábnou jemnost. Jde o hutnější krém, takový ten, který vám dá pocit ochrany, vytvoří na pleti lehký film. Konzistence je velmi příjemná, hutná ale jemná, teď v zimě potřebuji mít pocit, že na pleť nanesu něco hodně výživného a mám ráda, když je pleť mastnější. Po nanesení makeupu vypadá pleť krásně rozzářená a vyživená, během dne se nevysušuje. Doporučuji všem, kteří mají také citlivou pleť!

 

Jako další krém jsem vyzkoušela novinku z linie Réponse Corrective Hyaluronic Age. Linie Réponse Corrective je určena pro všechny nad 30 let a pro ty, koho trápí mimické vrásky. Obsahuje inovační a efektivní aktivní látky působící ve třech úrovních: uvolňují svaly, které se podílejí na vzniku vrásek, vyplňují vrásky a upravují strukturu pleti. Už během měsíce jsou vidět první výsledky.

 

 

 

Hyaluronic Age

Tato péče je určena pro všechny ty, kteří by rádi zjemnili svoje vrásky, které už jsou hlubšího charakteru a jsou více vidět. Krém nepůsobí jen na povrchu, ale proniká hluboko do pokožky. Pracuje s mocnou kombinací trojího typu kyseliny hyaluronové. Kyselina glykolová, která je tradiční součástí produktů proti stárnutí uvolňuje napětí v pleti a podporuje tak vzhled bez vrásek. Tvář tak vypadá odpočatě a veškeré stopy po stresu jsou potlačeny. Pleť je po pravidelné aplikaci krásně vyhlazená. Zase se jedná o hutnější krém, který je na zimu značka ideál, tedy aspoň pro mě. Můžete ho nanášet ráno i večer, já ho mám jako krém na noc. Ráno se těším na vyžehlenou pleť.:)

 

Oba krémy i kompletní nabídku značky Matis Paris v Brně koupíte v Parfumeriích FAnn. Teď můžete využít eshopu .

 

Parfumerie FAnn/ web