Krásky, trend upraveného obočí je vidět na každém rohu. V posledních letech je totiž na obočí kladen obrovský důraz! A proč? Protože utváří výraz obličeje. Některé z nás mu nepřikládáme velký důraz, ale věřte, že správný tvar a úprava dokáže naši tvář omladit o několik let.

Vzhledem k tomu, že poslední dobou je in husté obočí, tak ty, které příroda neobdařila si ho musí domalovávat. Někdo to má v ruce a úpravu má raz dva hotovou, ale hodně z nás si obočí správně upravit neumí. Proto jsou tu různé možnosti, jak si nechat obočí u někoho upravit. Oblíbená metoda je formou permanentní úpravy. Tedy tetování, které vám nějaký ten pátek vydrží a nemusíte se každý den trápit u zrcadla s úpravou. Asi nejpřirozenější styl je takzvané vláskování, kdy vám je tetován chloupek po chloupku. A teď je tu novinka, která vypadá ještě přirozeněji a tím je kombinace vláskování a stínování, říká se tomu PhiShading technika.

PhiShading je technika, která zahrnuje kombinaci mikroblaidingu a stínování obočí dohromady.

Tato technika vytváří více hustý, plnější vzhled obočí, který vypadá co nejvíce přirozeně, vzhledem k vystínovaným dominantám nejhustší části obočí a zároveň dokonale vykreslenými tahy chloupků obočí, díky technice microblaiding.

Metoda Phishading je vhodná pro všechny typy pleti. Pro ty, které mají své rostlé bočí, ale na určitých místech jsou růstové kořeny porušeny. I pro ty, které přišli o své obočí vlivem nemoci.

V Brně tuto metodu můžete podstoupit v Samaniel Viage na Jiráskové u Míši Kelešové.  Míša je proškolená u Phibrows Academy by Branko Babic, což je nejprestižnější a nejlepší Academy uznávaná po celém světě , která se věnuje přirozenému tetování obočí. Míšinu práci znám a můžu s klidem doporučit. Je zdravotní sestra a v oboru estetiky pracuje 8 let. Dříve pracovala na esteticko- chirurgické klinice jako asistující sestra , ale své poslání našla až v tomto oboru.

Jestli o úpravě uvažujete, podívejte se na Míšinu práci. Odkaz na web i facebook najdete pod článkem.

Samaniel Visage/ facebook

Samaniel Visage/ web

Foto: www.milohomola.cz