Dlouho jsem nepsala o žádných kosmetických vychytávkách, tak se jim dnes trošku pověnuju. Budou to moje letní tipy, hodící se do tohoto krásnýho slunečnýho počasí.

Vy všechny, které zbožňujete kosmetickou značku NUXE teď budete mít radost, protože je tu novinka v podobě tělového spreje Sun. Pokud jste se zamilovaly do vůně jejich legendárního olejíčku, pak to bude to pravé. Vůně je velice podobná jen bych řekla odlehčená a trošku sladší, nevtíravá a působí na mě velmi čistě. Moc jsem si ji oblíbila a momentálně ji vozím všude sebou. Myslím, že na léto je to výborná volba, lepší než parfém. Určitě si ji vyzkoušejte, fakt stojí za to, voní totiž jako léto!:)

Když už píšu o NUXE, tak nesmím opomenout že jejich zázračný suchý olejíček teď najdete v limitovaných edicích ve třech barvách a to k oslavě 25 let. Už jsem Vám o něm psala několikrát, tak jen takto.

Produkty NUXE koupíte ve vybraných lékárnách.

NUXE/ facebook

 

Je léto a to znamená jediný, užívat si sluníčka, co to jde, tedy koupačka venku, opalování a další aktivity, který dávají naši pokožce celkem zabrat. Je potřeba se o ni starat a to nejen právě na sluníčku, ale i po opalování. Aby byla naše kůžička pořád pružná a nebyla suchá, tak ji musíme kvalitně promazávat, ono Vám pak i samotné opálení dýl vydrží. Vyzkoušela jsem dvě tělové péče od Vichy a musím říct, že obě jsou skvělý.

Aqua sorbet od Vichy je zároveň i novinkou této značky. Jde o péči s nepřetržitou hydratací. Texturou připomíná opravdu sorbet nebo lehčí gel, je velmi svěží až chladivá, přitom krásně drží na pokožce, udělá příjemný film. Sorbet obsahuje 10 olejů a kyselinu hyaluronovou, která udržuje pokožku stále pružnou. Zkrátka takový ten fresh feeling po celý den.

Pak je tu verze s hutnější texturou, ideální na suchou až velmi suchou pokožku, ale i já s normální pokožkou mám někdy ráda hutnější krémy, neboli másla na pokožku těla. Záleží na období. Opět obsahuje 10 základních olejů a kyselinu hyaluronovou, čímž je o pokožku velmi dobře postaráno a po namazání je krásně heboučká a pěstěná. Doporučuji vyzkoušet obě varianty, každá má něco do sebe.

Velkou nabídku produktů od Vichy mají v dermocentru Chytré lékárny na Kobližné ulici.

Chytrá lékárna/ web

Můj poslední tip jsou doplňky stravy na které se mě docela často ptáte a které užívám, poslední dva roky jsem si oblíbila značku Brandeis Clinic, jde o zcela přírodní složení. Už jsem měla možnost vyzkoušet několik druhů doplňků stravy a se všemi jsem byla spokojená.

Kombinace si vybírám podle ročního období a kde momentálně cítím oslabení. Neláduju se s nimi po celý rok, ale když cítím, že jsou potřeba, tak neváhám. Někdy si musíme dodat živiny i jiným způsobem než potravou. Teď zrovna užívám unikátní doplněk na vlasy, tento rok jim dopřávám, protože měly nějaký svoje špatný období. Šlo mi hlavně o to, aby mi vlasy přestaly padat a povedlo se, zdá se, že i zesílily, tak snad už to nejhorší mají za sebou.

No a samozřejmě nezapomínám na vzpruhu, která mi dodá energii a udržuje mě fit i v náročnějších dnech a tou je doplněk zvaný Young For Ever. Bomba v podobě silných antioxidantů a výborně zvolených účinných látek podporujících zpomalení stárnutí buněk. Je sice léto, měli bychom být odpočatí, nabití sluníčkem, ale v poslední době mám tak hektické dny, že na odpočinek není čas a tak se snažím podporovat své tělo aspoň takto.

Brandeis Clinic nabízí širokou nabídku kvalitních doplňků stravy, stačí si jen vybrat, co je pro Vás vhodné.

Medaprex/ web