Holky, dnes to bude zase něco z toho našeho důležitýho kosmetickýho světa. Myslím, že všechny z nás si v tomto směru nechají poradit a dají na osobní doporučení. Je to totiž to nejlepší, teda aspoň já si to myslím, dostanou se k vám informace přímé a nijak neovlivněné reklamou. I když se vám může zdát blogerský svět jedna velká reklama a že vše vychválíme do nebe, tak v tomto případě vás můžu uklidnit, že u mě tohle nenajdete. Nedoporučím vám nic, s čím bych já sama nebyla spokojená a neměla zkušenost.

Proto vám dnes chci napsat vlastně další článek o kosmetice, kterou používám už fakt hodně dlouho, bude tomu přes deset let. Je to můj oblíbený Institut Esthederm a pro dnešek to budou jejich nejlepší produkty, z mého pohledu. Jsou to produkty, které jsou ojedinělé a myslím si, že v takové kvalitě a provedení je jiná další značka nemá, možná pár top značek mají po jednom produktu. Já však upřednostňuji používat řadu od jedné značky, produkty, které se vzájemně doplňují.

 

Buněčná voda ve spreji

Tato voda je vlastně základ, na buněčné vodě je postavena většina produktů Institut Esthederm. Já jí říkám „živá voda“, je opravdu životabudič naší pleti. Každá pokožka, jak už víte, potřebuje hydrataci a tady ji dostanete v plné palbě ihned. Je vhodná pro každého, používat ji můžete kdykoliv během dne. Nebo aspoň ráno a večer po nanesení krému. Je to výborný fixátor makeupu.

 

 

Hloubkový čistič pórů

Tohle je naprostej zázrak v oblasti čištění. Říká se mu „malá domácí kosmetika“. S vaší pletí udělá po pravidelném používání divy, pleť se nádherně pročistí a projasní. Zapomeňte na černé zanesené tečky, ty jsou v tomto případě minulostí. Obzvlášť vhodné je pro mastnější pleť, která bojuje se znečištěním pórů permanentně. Byl to jeden z prvních produktů, které jsem od Esthedermu vyzkoušela a doteď nenašla nic lepšího, vlastně nebyla potřeba hledat nic lepšího!:) Základem je čistá pleť a v tomto je čistič pórů opravdový machr! Vhodné opět pro každého, používá se minimálně dvakrát do týdne, podle potřeby i častěji. Stačí nanést na pleť a jemnými krouživými pohyby vmasírovat do zhoustnutí krému, poté smýt vodou. Doporučuji!

 

 

Zesvětlující maska

Další profík v čištění vašich tvářiček, to je tahle gumovací maska. Ano gumovací:) Ona s přehledem vygumuje odumřelé buňky a nedostatky pleti. Nanáší se po důkladném očištění pleti, nejlépe hloubkovým čističem pórů, pak je efekt viditelný ihned. Vaše pleť bude hebká a rozjasněná, po tom všechny toužíme. A proč se ji říká zesvětlující, protože má i skvělé účinky na odstranění pigmentových skvrn, postupně je dokáže vybělit. Používá se jednou až dvakrát týdně. Výsledky jsou perfektní.

 

Vypínací oční náplasti

Posledním kosmetickým šperkem, který vám dnes představím, jsou oční náplasti. Kdykoliv uvidíte a ucítíte, že vaše oči volají o vzpruhu, pytle pod očima už tíží jako hrom, tak po  nich sáhněte. Stačí si je dát na deset minut pod oči a ucítíte, hlavně uvidíte ten rozdíl. Je to taková poslední záchrana. Aplikují se podle vašeho pocitu, doporučení je tak dvakrát v týdnu. Pokud máte tmavé kruhy a váčky pod očima můžete si udělat vypínací kůru, kdy je potřeba aplikovat náplasti častěji.

Teď můžete celé balení náplastí dokonce dostat jako dárek, když si zakoupíte pleťové sérum a krém. Je to skvělá příležitost, jak vyzkoušet báječný produkty. Jak jednou vyzkoušíte, budete se chtít vracet navždy!:)

Kosmetiku Institut Esthederm můžete zakoupit ve vybraných lékárnách nebo v salonu Esthederm Brno, kde si můžete vyzkoušet i různá ošetření.

Institut Esthederm/ web