Po delší době se vám hlásím opět s beauty vychytávkama, který používám. Otestovala jsem zase několik přípravků, které vám můžu doporučit. S testováním si dávám na čas, protože jsou věci, které musíte zkoušet delší dobu. Takže se nestane, že bych vám psala o produktu, který jsem použila jednou nebo dvakrát a vychvalovala ho do nebe. Vlastně, co mě nějak nezaujme, tak vám o tom ani nepíšu. Dnes to bude takový mix produktů, které jsem teď hodně přes prázdniny používala, dva jsou na vlasy a dva na tělo. Jsem věrňák, takže se u mě opakují kosmetické značky, které používám. Zkrátka, když jsem s nějakou značkou spokojená, tak zůstávám a zkouším další a další produkty.

 

image

Batiste – suchý šampon

Perfektní věc, pro vaše vlásky! Já ho využila hlavně při cestování. Tento suchý šampon dodá vzpruhu vašim vlasům, kdykoliv ho nanesete. Dělá se v několika baleních, jak velký, tak malinký do kabelky, právě na cestování. Pokud cestujete k moři, tak bych řekla, že ho nutně potřebujete! Určitě si nechcete mýt vlasy každý den, ale zase je nechcete mít slepené a mastné. Suchý šampon je řešení a zabere vám to s ním jen pár vteřin. Musím říct, že pro mě je to velká úleva, protože samotné mytí vlasů je u mě celkem proces. Na výběr je opravdu široká škála vůní, také jsou tu šampony pro tmavovlásky a blondýnky pro udržení barvy. Tento produkt vám určitě doporučuju, usnadní vám život!:) Koupit můžete v jakékoliv DM drogerii nebo v parfumerii Douglas.

 

image

Klorane – Mangový olej s UV ochranou

U vlasů ještě zůstaneme. Tentokrát je to přípravek pro jejich výživu. Jde o suchý multifunkční olej, výborný právě na letní dny, kdy paří sluníčko a naše vlasy, tak dostávají pěkně zabrat, obzvlášť ty suché. Péči o ně teda nesmíme v létě podcenit a tohle je jeden z pomocníků, který dodá našim vlasům život. Nemusíte se bát, že se vám po něm budou vlasy mastit a ztěžknou, je opravdu lehoučký. Krásně voní a vlasy se po něm nádherně lesknou. Výborné je jeho praktické balení v pumpičce. Doporučuju ho nejdřív vyzkoušet na konečky vlasů a poté teprve na celý vlas. Tento olej je určen ke každodennímu použití, takže se toho nebojte!:) Klorane kupuju v Chytré lékárně na Kobližné.

Chytrá lékárna/ facebook

 

image

Havlíkova přírodní apotéka – Mycí gel na ruce

Moje oblíbená značka Havlíkovka tu samozřejmě nesmí chybět! V nadpisu je sice psané, mycí gel na ruce, ale já tento gel používám dle rad paní přímo z apotéky na obličej a světe div se, perfektně vám vyčistí pleť. Opravdu důkladně se postará o očistu vaší pleti od makeupu, můžete ho s klidem použít i k odlíčení očí, je k nim jemný. K dostání je 300ml balení, které vám vydrží fakt dlouho! Opravdu sympatické je složení gelu, protože je čistě přírodní. Hlavními učinnými složkami jsou kopřivový a medový extrakt . Působí tak protizánětlivě, urychluje hojení, hydratuje a zvláčňuje pokožku. Další složkou je rozmarýn, esenciální olej z grepu a vitamin E, takže samé dobré věci!:) Kupuju přímo v Havlíkové apotéce, v Brně ji najdete na Kobližné nebo si můžete objednat přímo z jejich eshopu.

Havlíkova apotéka/ facebook

 

image

Bioderma – opalovací mlha 50+

Jako poslední vychytávku nemůžu opomenout úžasnou novinku tohoto léta, opalovací mlhu od Biodermy. Opalování nikdy nebylo jednodušší! Už žádné mastné ruce od krémů a olejů. Praktické balení vám poskytne pohodlné nanášení opalovacího krému. Můžete ho nanášet, jak na suché, tak na morké tělo. Tato mlha je určena i na vlasy, takže je o vás před sluníčkem celkově postaráno. Můžete se poprášit od hlavy až k patě!:) Díky faktoru 50+ získáte tu nejvyšší solární ochranu. Textura je moc příjemná, transparentní a osvěžující. Kůže je po nanesení krásně heboučká a parfemace je jemná a svěží. Pokud hodně sportujete, je to pro vás ideální ochrana před sluničkem. Seženete v lékárnách, já chodím do Chytré lékárny, mají tam velký výběr.