Tak mě napadlo, že pro vás sepíšu svoje oblíbené beauty vychytávky, aneb vychytávky pro naši holčičí krásu:) Sice vám je dávám na facebook, ale stane se, že určitě některé propásnete. Jsou to všechno produkty, které považuji za nejzdařilejší. Některé používám už několik let a některé jen pár měsíců, ale zatím jsem neobjevila lepší..

Tak tady jsou!

Bio ranní maska čistící od Havlíkova Apotéka

image

Nejlepší maska, kterou jsem kdy měla na důkladný vyčištění pleti, pokud ji ještě nemáte doma, chyba a rychle to napravte! Tato maska je základ a nakupuji už jen ve velkým balení, nikdy se totiž neztratí. Komukoliv jsem ji doporučila, tak si ji pochvaluje. Maska je na každodenní použití. Nutno podotknout, že je přírodního složení, což velmi oceňuji a hlavně ten účinek – krásná, čistá, rozzářená pleť.

Koupíte v obchodě Havlíkova apotéka na ulici Kobližná u OD Centrum nebo na jejich eshopu.

Micelárka Sensibio od Biodermy

image

Micelárka má v mém kosmetickém štelářku místo už fakt dlouho, vidím to tak na dobrých 10 let minimálně, ovšem postupně jsem zkoušela různé značky a už delší dobu používám růžovku Sensibio od Biodermy. Za mě prostě číslo jedna! Odlíčíte a vyčistíte s ní opravdu všechno a nepodráždí. Já ji používám hlavně na odlíčení svých citlivých očí.

Seženete ve vybraných lékárnách, já kupuji v Chytré lékárně.

Rozjasňovač Watt’s Up od Benefit

image image

Rozjasňovač, který se mnou drží už druhou sezónu. Je to tuhý rozjasňovač v tyčince od mé oblíbené kosmetiky Benefit. Zatím jsem nenašla hezčí barvičku. Stačí použít jen malinko a krásně vás rozzáří. Tahle vychytávka se dá použít na několik míst, aby vám krásně rozjasnila potřebná místa na obličeji. Nedávno jsem viděla, že Watt’s Up používá i Kim Kardashian, která je proslulá dokonalým makeupem.

V Brně ho koupíte v Sephora ve stojánku s kosmetikou Benefit.

Samoopalovák Xentan Deep Bronze Luxe

image image

Můj nejoblíbenější samoopalovák ze všech. Už několik let jsem věrná značce XENTAN. Tento kousek jsem si oblíbila nejvíc. Je to krém kávové barvy s příjemnou karamelovou vůní. Vzhledem k tomu, že je krém barevný, tak krásně vidíte, kam jste si ho nanesli. Tento krém je určen na tělo i obličej, takže nic víc nepotřebujete. Vykouzlí Vám opálení středního až tmavého opálení, podle toho v jak silné vrstvě ho nanesete.. Určitě začněte s menší vrstvou, znáte to, méně je více! Doporučuji nanášet aplikační rukavicí, kterou si můžete k samoopalováku pořídit, protože budete mít chráněné ruce a nanášení Vám půjde lépe. Já si samoopalovák aplikuju večer po sprše, takže ráno se vzbudím, a vypadá to, jako bych se vrátila po týdnu z dovolené. Opálení vydrží cca týden, záleží na tom, jak často se koupete.. Vymývá se postupně, tím, že opálení slábne, ale nedělá fleky. Proto doporučuji po první aplikaci nanést další vrstvu, tak za 3 dny, ať barvu obnovíte a vydrží Vám daleko déle.

Kupuji ji na webu www.xentan.cz

Kokosový olej od Purity Vision

image

Věcička, která se hodí všem bez rozdílu. Můžou ji používat i naši chlapi, děti, prostě všichni. Tato vychytávka má hned několik využití. Nejen, že si jí můžete mazat tělo, suché popraskané ruce, ale já třeba kokosák používám do svých suchých vlasů, někdy si z něj udělám i zábal, ať dostanou vlásky pořádnou vzpruhu. Hodně z vás už si kokosákem čistí i zuby, je prokázané, že je krásně vyběluje. No a v neposlední řadě se dá samozřejmě využít v kuchyni při vaření a pečení.

Seženete ho třeba v DM drogerii v několika variantách.