Ať už se v létě chystáte na pláž, na chatu nebo vás čeká léto ve městě, jedno je jasné, neměli byste podcenit ochranu před sluncem.

Víte o tom, že naše pokožka má pouze několik možností se spálit, nepamatuji si přesné číslo, ale je to tak. Poté začíná stárnout a ničit se. Toto číslo už mám určitě díky mladické nerozvážnosti dávno za sebou, a tak si ji teď hýčkám, ať mi ještě poslouží. Na obličej používám krémy s SPF 50 už delší dobu a vůbec neznamená, že se neopálím. Opálím se hezky a bezpečně.

Díky produktu od Esthederm se mi podařilo odstranit sluneční alergii, která u mě přetrvávala zhruba od 16 let, dalo by se říct, že jsem ji měla každé léto po dalších 16 let. Kdo nezažil, tak neví, jak tyto alergie dokáží člověka potrápit. Hlavně nás, kteří milujeme sluníčko a opalování. Musela jsem se před slunkem vlastně schovávat, abych se hned neosypala. Už jsem ani nevěřila, že se alergie někdy zbavím. Až mi jednou kosmetička doporučila produkt pro velmi citlivou pokožku  a řekla mi, že je výborný právě na tyto sluneční alergie. Světe div se, ale po použití krému jsem tyto alergie už neměla. Vím, že takto je to asi těžko uvěřitelné, ale je to tak. Pokud vás taky zlobí sluneční alergie, vyzkoušejte tento krém. Jde o krém Sun Intolerance, jediný bílý krém v řadě.

Vzhledem k tomu, že je určen pro tu nejcitlivější pokožku, tak je vhodný i pro děti. Krém může použít vlastně celá rodina. U dětí se postará o to, aby se jim nespálily citlivé místa, jakými jsou u nich hlavně ramena.

Produkty Institut Esthederm se vzájemně velmi dobře kombinují a doplňují a dokážou řešit řadu problémů, co se opalování týče. Jak už jsem zmiňovala sluneční alergie, nebo třeba pigmentové skvrny, snadné a rovnoměrné opálení.

Dalším výborným produktem je sluneční pudr, ten používám už asi 10 let, mezitím už prošel i vylepšením a pořád je nej! Víte proč? Nemá v sobě žádné třpytky, ale je matný a má dokonalou bronzovou barvu. Takže po nanesení vypadáte jako byste se právě opalovaly na sluníčku. Tento pudr je vlastně takové celoroční opálení pro váš obličej.

O dalších produktech si můžete přečíst v dalším mém článku tady.

V Brně si můžete vyzkoušet i zakoupit produkty v salonu Esthederm Brno.

Esthederm Brno/ facebook