Krásné ráno, dnes to bude počteníčko o super dekorativní kosmetice Bobbi Brown.

Dekorativku Bobbi Brown už znám delší dobu, slyšela jsem o ní jen chválu, tak jsem se rozhodla ji vyzkoušet na vlastní kůži. Že půjde o kvalitní kosmetiku bylo jasné hned od začátku, stačilo si výrobky osahat a vyzkoušet přímo na prodejně. U nás v Brně je k dostání v parfumerii Douglas ve Vaňkovce, kde vám i poradí. Vím, že v záplavě kosmetiky je těžké vybrat ty produkty, které vám sednou, obzvlášť pokud se chystáte vyzkoušet nové značky. Trh je přesycen všemi možnými značkami, které mají podobné produkty. Naštěstí jsou tu vždy poradkyně, které nám dobře poradí. Svoji má i Bobbi Brown v Douglas, takže pokud byste rády vyzkoušely některý z produktů určitě tam zajděte. Můžete si je osahat, vyzkoušet barvičky, které se hodí právě  k vám.

Měla jsem možnost vyzkoušet čtyři různé produkty a můžu říct, že patří mezi jedny z nejkvalitnějších, které jsem kdy zkoušela. Jde i o to, že když jsou produkty kvalitní, stačí vám opravdu jen malinko „materiálu“ oproti levnějším a méně kvalitním produktům.

Skin Foundation SPF 15

Je lehký, velmi přirozený hydratační make up, který vám k pokožce přilne jako druhá kůže. Protože má nižší krycí schopnost, vypadá vaše pokožka pořád přirozeně a rozzářené. Já osobně dávám přednost těmto lehčím make upům, které vás tolik „nezacpou“. Samozřejmě, pokud si žádáte vyšší krytí, můžete vrstvit.. Hodí se na normální až smíšenou pleť, která potřebuje jemně sjednotit. Navíc má SPF 15, takže jste chráněné i před slunečními paprsky.

Creamy Concealer Kit

Vysoce krycí krémový korektor, který je určen hlavně k projasnění očního okolí. Já ho používám i na jiné části obličeje a perfektně drží. Tím, že je konzistence krémová, tak pokožku nevysušuje a působí přirozeně. V balení je korektor a malý pudřík na projasnění a zafixování. Na tento korektor se můžete spolehnout, protože i po celém dnu opravdu vydrží. Obsahuje antioxidanty – vitamín C a E.

Long wear Gel Eyeliner

Jsou dlouhotrvající gelové oční linky. Tím, že jsou gelové, jsou v kalíšku a potřebujete k nim štěteček, kterým si linku samy vykreslíte. Nebojte, není to žádná věda! Tyto linky drží jako přibité, takže není potřeba úprava přes den. Mám krásnou šedo-černou barvu, která se dá skvěle vystínovat do smokey líčení. Moc dobře se s nimi pracuje.

Creamy Lip Color

Výborná krémová, hydratační rtěnka, která obsahuje nálož výživných látek, jako je  shea butter a cupuacu butter pro ochranu a vylepšení hydratace, ale také vitamín E. Moc rtěnkám neholduju, ale tato je skvělá, musím ji prostě cítit na puse. Potřebuji něco mastnějšího a výživnějšího, což splňuje. Navíc redukuje jemné vrásky.  Konzistence příjemná, není tuhá, ani nelepí, na rtech je příjemná. Hlavně teda vydrží dlouho, takže jí moc neubude:) Na výběr jsou nádherné barvy. Já zvolila nejprodávanější barvu Uber Pink, která se hodí na každý rtíky, je hodně přirozená a jen podtrhne vaši barvu rtů, prostě pro přirozenější look.

Bobbi Brown Galerie Vaňkovka/ facebook